Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit

Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit - popis produktu

Slnečník ROJAPLAST Slnečník záhradný FREE POLE grafit:Ak vás láka predstava krásneho počasia, ale nechcete sa priamo zdržiavať na slnku, vyskúšajte slnečník. ROJAPLAST. Jeho tvar tvorí šesťuholník, ktorý zaisťuje spoľahlivé zakrytie a tiež býva atraktívnym dizajnovým prvkom na terasách aj záhradách. Disponuje bočným stĺpikom, takže je zaistený väčší priestor na pohodlný pohyb a voľnejšie usporiadanie. Zatiaľ čo jeho grafitová farba umocní vkusné vyhotovenie, kvalitný materiál zase prispeje k dlhej životnosti. Hlavné vlastnosti slnečníka ROJAPLAST Slnečník záhradný FREE POLE grafit Slnečník ROJAPLAST vám umožní pobyt vonku bez obáv z nadmerného prehriatia Na jeho tvar bol vybraný šesťuholník Bočné vyhotovenie slnečníka umožňuje neobmedzený výhľad Farba slnečníka je grafit Zabudnite na starosti a oddýchnite si v chladivom tieni Slnečník ROJAPLAST je vynikajúcim riešením na udržanie komfortnej teploty v horúcich letných dňoch. Pohodlnú manipuláciu zaisťuje vstavaná kľučka. Stačí len plynulo otáčať v správnom smere a záhradný dáždnik sa podľa vášho priania otvorí alebo zatvorí.

Záhradný slnečník FREE POLE | grafit 300 cm

Záhradný slnečník FREE POLE s priemerom 300cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčacia kľučka. Dostupných v troch farebných variantoch. 

Materiál: kov, polyester 180g Rozmer:
  • øxV: 300 x 240m
  • priemer hlavnej tyče: 48mm
  • hmotnosť: 13kg 
Farebné prevedenie: grafit  

 

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Slnečník FREE POLE o priemere 300 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 300 cmhĺbka: 300 cm Hmotnosť:13 kg,Slnečník FREE POLE o priemere 300 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 300 cmhĺbka: 300 cm Hmotnosť:13 kg

Slnečník Free Pole, grafit, 3 m z kategórie Záhrada | Slnečníky | Slnečníky do 3 m kúpite na Kokiskashop.sk za 122.09 €. Slnečník je vybavený 360° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži kvalitná otáčacia kľučka. Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie alebo na terasu. Slnečník je dodávaný spolu s podstavcom. Technické údaje: rozmer: 3 m materiál konštrukcie: kov materiál poťahu: polyester farba konštrukcie: grafit farba poťahu: grafit materiál balenia: kartón podstavec (súčasť výrobku): áno - krížový priemer hlavnej tyče: 48 mm bočný typ Obsah balenia: 1 x slnečník

Produkt Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit patrí do skupiny produktov Slnečníky s podstavcom, patrí značke ArtRoja, ROJAPLAST, vo farbe béžová, GRAFIT, sivá, materiálové prevedenie je látka, Polyester v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Alza.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk.

Produkt Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit má EAN kód 8595226708370.

Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit - parametre produktu

FARBAČierna
FARBASivá
FARBABéžová
ŠTÝLModerný
ŠTÝLPraktický
HMOTNOSŤ13 kg
TVARGuľatý
MATERIÁL KONŠTRUKCIEKov
MATERIÁL ZASTREŠENIE100% Polyester
MATERIÁLKov
MATERIÁLLátka
DEKORAkácia
DEKORGrafit
ŠÍRKA300 cm
PRIEMER300 cm
HĹBKA300 cm
NAKLÁPACIEÁno
BAREVNÁ VARIANTAGrafit
Hmotnosť13000.000g
KategóriaSlnečníky, Slnečníky s podstavcom
ZnačkaArtRoja, ROJAPLAST
Farbabéžová, GRAFIT, sivá
Materiállátka, Polyester
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk, Alza.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk
EAN8595226708370

Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit - história ceny a dostupnosti

Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit - ďalšie zaujímavé produkty

Závesný slnečník FREE POLE s podstavcom ø 300 cm Grafit - ako nakúpiť najvýhodnejšie?