ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 154,20 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm - popis produktu

Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270 x 270 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 270 cm Hmotnosť:17 kg,Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270 x 270 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 270 cm Hmotnosť:17 kg

Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm

Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270x270cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka.  Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie. 

Materiál: kov, polyester 180g Rozmer (øxV): 270 x 270 x 240 cm Farebné prevedenie: grafit

 

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Slnečník Cantielver, grafit, 270 cm z kategórie Záhrada | Slnečníky | Slnečníky do 3 m kúpite na Kokiskashop.sk za 205.39 €. Slnečník je vybavený 360° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži kvalitná otáčacia kľučka. Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie alebo na terasu. Slnečník je dodávaný spolu s podstavcom. Technické údaje: rozmer: 270 x 270 cm (š x d) materiál konštrukcie: kov materiál poťahu: polyester farba konštrukcie: grafit farba poťahu: grafit materiál balenia: kartón podstavec (súčasť výrobku): áno - krížový Obsah balenia: 1 x slnečník

Tento produkt nájdete v skupine Slnečníky s podstavcom, patrí značke ArtRoja, ROJAPLAST, vo farbe béžová, GRAFIT, materiálové prevedenie je látka, Polyester v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk.

Produkt ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm má priradený EAN kód 8595226708424.

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm - parametre produktu

FarbaBéžová
Šírka270 cm
MateriálHliník
MateriálPolyester
TypSlnečník
TypNaklápací
TypOtáčací
KategóriaSlnečníky, Slnečníky s podstavcom
ZnačkaArtRoja, ROJAPLAST
Farbabéžová, GRAFIT
Materiállátka, Polyester
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk
EAN8595226708424

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm - história ceny a dostupnosti

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | grafit 270 cm - ďalšie zaujímavé produkty