ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm - popis produktu

Slnečník ROJAPLAST Slnečník záhradný CANTIELVER sivý:Ak radi trávite čas vonku bez toho, aby ste boli vystavení priamemu slnečnému žiareniu, kúpte si slnečník. ROJAPLAST. Jeho tvar tvorí štvorec, ktorý zaisťuje spoľahlivé zakrytie a tiež býva atraktívnym dizajnovým prvkom na terasách aj záhradách. Má závesné vyhotovenie, takže poskytuje možnosť horizontálneho umiestnenia nad vybraným priestorom. Navyše vytvoríte tieň bez prekážajúceho stredového stojana. Zvoleným materiálom konštrukcie slnečníka je kov, materiál plachty tvorí polyester. Záhradný dáždnik ROJAPLAST má rozmery 2,4 × 2,7 × 2,7 m (v × š × h). Hlavné vlastnosti slnečníka ROJAPLAST Slnečník záhradný CANTIELVER sivý Slnečník ROJAPLAST chráni pred nadmerným slnečným žiarením Na jeho tvar bol vybraný štvorec Závesné vyhotovenie bez stredového stĺpu poskytuje maximálny priestor Materiálom konštrukcie slnečníka je kov Plachtu tvorí polyester Má ohybný kĺb na nastavenie uhla a sklonu Slnečník možno skladať a rozkladať Je nevyhnutná montáž Slnečník je doplnený o stabilný podstavec Rozmery záhradného slnečníka sú 2,4 × 2,7 × 2,7 m (v × š × h) Doprajte si úľavu od tepla a užite si odpočinok v tieni Slnečník ROJAPLAST je praktickým a efektívnym riešením, ako si užiť letné slnko bez nepríjemného prehrievania. Vybavenie slnečníka kĺbom prináša možnosť individuálneho nastavenia polohy a optimálneho tienenia. S kľučkou je ovládanie ľahké a pohodlné. Stačí len otáčať v správnom smere a záhradný dáždnik sa okamžite otvorí alebo zatvorí. Vďaka svojej skladacej konštrukcii sa dá slnečník vždy rýchlo a ľahko zložiť alebo rozložiť. To vám príde vhod, kedykoľvek ho budete potrebovať previezť alebo odložiť na zimu. Slnečník do záhrady získate v podobe sady, ktorú je nutné zostaviť a namontovať na vopred vybrané miesto. Slnečník ROJAPLAST má veľmi praktickú výbavu Prináleží k nemu samostatný podstavec, ktorý zaisťuje stabilnú oporu.

Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm

Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270x270cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka.  Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie.

Materiál: hliník, polyester Rozmer (øxV): 270x270x240cm Farebné prevedenie: sivá / grafit    

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Slnečník Cantielver, sivý, 270 cm z kategórie Záhrada | Slnečníky | Slnečníky do 3 m kúpite na Kokiskashop.sk za 175.99 €. Slnečník je vybavený 360° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži kvalitná otáčacia kľučka. Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie alebo na terasu. Slnečník je dodávaný spolu s podstavcom. Technické údaje: rozmer: 270 x 270 cm (š x d) materiál konštrukcie: kov materiál poťahu: polyester farba konštrukcie: grafit farba poťahu: sivá materiál balenia: kartón podstavec (súčasť výrobku): áno - krížový Obsah balenia: 1 x slnečník

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm - parametre produktu

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm - história ceny a dostupnosti

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm - ďalšie zaujímavé produkty

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | sivá 270 cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?