ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm - popis produktu

Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270 x 270 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 270 cm Hmotnosť:17 kg,Slnečník CANTIELVER o veľkosti 270 x 270 cm s bočným zavesením na konštrukciu z kovu a s vlastným krížovým podstavcom. Slnečník je vybavený 360 ° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži otáčací kľučka. Ideálne slnečník pre Vaše záhradné posedenie. Farba:grafitbéžovásivá Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:polyester / konštrukcia kov Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 270 cm Hmotnosť:17 kg

Slnečník ROJAPLAST Slnečník záhradný CANTIELVER béžový:Pokiaľ si radi vychutnáte pobyt vonku bez obáv z prehriatia alebo prílišného slnečného žiarenia, vyskúšajte slnečník. ROJAPLAST. Jeho tvar tvorí štvorec, ktorý zaisťuje spoľahlivé zakrytie a tiež býva atraktívnym dizajnovým prvkom na terasách aj záhradách. Má vyhotovenie s bočným stĺpikom, takže pri pohybe pod slnečníkom nebudete mať žiadnu prekážku. Zatiaľ čo jeho béžová farba dokáže podčiarknuť jeho estetiku a prispieť k celkovému atraktívnemu vzhľadu, materiál mu predurčuje dlhú životnosť. Záhradný dáždnik ROJAPLAST meria 2,7 × 2,7 m (š × d). Hlavné vlastnosti slnečníka ROJAPLAST Slnečník záhradný CANTIELVER béžový Slnečník ROJAPLAST chráni pred nadmerným slnečným žiarením Jeho tvar tvorí štvorec Bočné vyhotovenie slnečníka minimalizuje prekážky pri sedení aj pohybe pod ním Farba: béžová Záhradný slnečník meria 2,7 × 2,7 m (š × d)

Slnečník Cantielver, béžový, 270 cm z kategórie Záhrada | Slnečníky | Slnečníky do 3 m kúpite na Kokiskashop.sk za 170.89 €. Slnečník je vybavený 360° rotačným systémom a je možné nastaviť uhol tienenia, na otváranie slúži kvalitná otáčacia kľučka. Ideálny slnečník pre Vaše záhradné posedenie alebo na terasu. Slnečník je dodávaný spolu s podstavcom. Technické údaje: rozmer: 270 x 270 cm (š x d) materiál konštrukcie: kov materiál poťahu: polyester farba konštrukcie: grafit farba poťahu: béžová materiál balenia: kartón podstavec (súčasť výrobku): áno - krížový Obsah balenia: 1 x slnečník rozmery balenia: 196 x 35 x 16 cm

Produkt ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm je možné nájsť medzi produktmi v skupine Obdĺžníkové slnečníky, patrí pod značku ArtRoja, ROJAPLAST, vo farbe béžová, materiálové zloženie látka, Polyester, nájdete ho u predajcu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Štvorcové slnečníky, vyrába ho značka ArtRoja, ROJAPLAST, vo farbe béžová, materiálové prevedenie je látka, Polyester, nájdete ho u predajcu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk.

Produkt ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm patrí do skupiny produktov Slnečníky s podstavcom, patrí značke ArtRoja, ROJAPLAST, vo farbe béžová, materiálové prevedenie je látka, Polyester v ponuke e-shopu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk.

Produkt ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm popisuje EAN kód 8595226708417.

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm - parametre produktu

FARBAČierna
FARBASivá
FARBABéžová
ŠTÝLModerný
ŠTÝLPraktický
HMOTNOSŤ17 kg
MATERIÁL KONŠTRUKCIEKov
MATERIÁL ZASTREŠENIE100% Polyester
TVARŠtvorcový
MATERIÁLKov
MATERIÁLLátka
ŠÍRKA270 cm
DEKORGrafit
HĹBKA270 cm
NAKLÁPACIEÁno
BAREVNÁ VARIANTABéžová
Hmotnosť17000.000g
KategóriaSlnečníky, Obdĺžníkové slnečníky, Štvorcové slnečníky, Slnečníky s podstavcom
ZnačkaArtRoja, ROJAPLAST
Farbabéžová
Materiállátka, Polyester
E-shopAlza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Kokiskashop.sk, Eshopist.sk
EAN8595226708417

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm - história ceny a dostupnosti

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm - ďalšie zaujímavé produkty

ArtRoja Záhradný slnečník CANTIELVER | béžová 270 cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?