Plyšová hračka vtáčik

Plyšová hračka vtáčik

Plyšová hračka vtáčik

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Plyšová hračka vtáčik - popis produktu

Charakteristika Plyšová hračka vtáčik: Plyšový vtáčik s perím a roličkou pre mačky na zavesenie do rámu dverí Nobby Lovecký inštinkt mačky si vyžaduje každodennú rozmanitosť: táto hračka sľubuje dlhú radosť z hry, či už spolu alebo nezávisle. Priložená rolnička bude fascinovať Vašu mačku! s dlhou šňurkou; možnosť zavesenia do dverí s rolničkou Keď sa mačka prestane hrať, hračku zase schovajte. Uvidíte, ako bude opäť po nejakej dobe zaujímavá. Materiál: plyš, pierka Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Dohliadajte prosím na domáceho maznáčika počas hrania. Kontrolujte, či nie je výrobok poškodený av prípade poškodenia ho vymeňte. V opačnom prípade nemožno vylúčiť poranenie zvieraťa.

Tento produkt nájdete v skupine Plyšové hračky, patrí pod značku Nobby, materiálové zloženie plyš, v ponuke predajcu Najlekaren.eu.

Produkt Plyšová hračka vtáčik patrí do skupiny produktov Interaktívne hračky, je v ponuke značky Nobby, materiál je plyš, v ponuke predajcu Najlekaren.eu.

Produkt Plyšová hračka vtáčik popisuje EAN kód 4033766801372.

Plyšová hračka vtáčik - parametre produktu

DruhMačky
Materiálplyš
Typhračka
CATda
Catnipbez Catnipu
KategóriaHračky, Plyšové hračky, Interaktívne hračky
ZnačkaNobby
Materiálplyš
E-shopNajlekaren.eu
EAN4033766801372

Plyšová hračka vtáčik - história ceny a dostupnosti

Plyšová hračka vtáčik - ďalšie zaujímavé produkty