Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka - popis produktu

Charakteristika Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka: Hračka pre mačky Červík s plyšovou loptou a catnipom 16cm Poľovnícky inštinkt mačky si vyžaduje hravú rozmanitosť: červík s loptou vyrobený z látky je obohatený catnipom a ponúka dlhé potešenie z hry, či už spolu alebo nezávisle. Čo je Catnip? Catnip, čiže kocúrnik obyčajný alebo aj mačacia mäta, je bylina, ktorá mačky veľmi láka a vonia im, navodzuje im dobrú psychickú pohodu a odbúrava napätie. Rozmer: červík 12 cm / lopta Ø 5 cm Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Pri hre s touto hračkou majte svoje zviera neustále pod dohľadom. Pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu Vášho zvieraťa.

Tento produkt nájdete v skupine Plyšové hračky, patrí pod značku Nobby, materiálové zloženie plyš, v ponuke predajcu Najlekaren.eu.

Produkt Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka patrí do skupiny produktov Interaktívne hračky, je v ponuke značky Nobby, materiál je plyš, v ponuke predajcu Najlekaren.eu.

Produkt Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka popisuje EAN kód 4033766802102.

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka - parametre produktu

MateriálPlyš
DruhMačky
Použitiehračka
Catnips Catnipom
KategóriaHračky, Plyšové hračky, Lopty, Interaktívne hračky
ZnačkaNobby
Materiálplyš
E-shopNajlekaren.eu
EAN4033766802102

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka - história ceny a dostupnosti

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka - ďalšie zaujímavé produkty

Červík s plyšovou loptou a catnipom hračka - ako nakúpiť najvýhodnejšie?