Hry a hračky na každý deň
12.11.2022 | Redakcia

Hry a hračky na každý deň

Hračky vznikali a vyvíjali sa súčasne s vývojom ľudskej civilizácie. Našli sa pri vykopávkach starovekých civilizácii. Aj teraz slúžia hlavne na zábavu v čase voľna, na rozvoj psychomotorických schopností, jemnej motoriky a kreatívneho myslenia.

Podporte zdravý vývoj všetkých členov rodiny. Vyberajte z veľkej ponuky hračiek pre deti. Zabavte sa s priateľmi. Vyplňte voľný čas vašich seniorov. Zvážte, pre koho je hračka určená podľa veku, pohlavia, alebo do akého prostredia. 

Vyberajte podľa účelu a materiálu. Pre jednotlivca, či do spoločnosti. Hračka je často splnením si vlastného detského sna. Dôležitou funkciou hry je pripraviť deti na život napodobňovaním činnosti dospelých. Snaha zvíťaziť, byť prvým, lepším, je hnacím stimulom aj pre spoločenský úspech človeka.

 Hračky pre batoľatá a pre najmenších

Hračky pre batoľatá a pre najmenších

Hračky pre batoľatá sú hračky prvého kontaktu s okolitým prostredím. Rozvíjajte ich zvedavosť a schopnosť skúmať niečo nové. Umožnite najmenším manipulovať s rôznymi materiálmi, skúmať hračky všetkými zmyslami.

Doprajte svojim najdrahším hračky pre najmenších  z overených a zdravotne nezávadných materiálov s certifikátom CE.

  • umožňujú rozvoj vnímania prostredníctvom základných zmyslov - hmatom, zrakom, chuťou, sluchom, čuchom
  • rozvíjajú hrubú motoriku a schopnosť uchopiť
  • umožňujú objavovať svet
  • neustále objavovanie nových hračiek
  • nevieme kedy ich máme dosť

Hračky pre najmenších


Drevené hračkyHračky do vodyŤahacie hračkyLátkové bábikyPlyšové hračkyHračky do kočíkaHračky do vaneBábikyHračky do pieskuHračky na piesokHračky pre detipenové puzzle

Hry a hračky pre staršie deti

Hry a hračky pre staršie deti

Nájdite tie najlepšie hračky a hry pre vaše staršie deti. Rozvíjajte ich vedomosti,kreativitu, predstavivosť a navrhovanie v 3D priestore.

Pripravte deťom a ich kamarátom zábavu do sýtosti doma na dvore, či na ihrisku. Hrajte sa spolu s deťmi strategické hry, skladajte kreatívne stavebnice.

  • umožňujú hru všetkých členov rodiny

Hry a hračky pre staršie deti


Párty hryPuzzleDidaktické hračkyInteraktívne hračkyHlavolamyVonkajšie hračkyPočítačové hryKoše na hračkyKreatívne hračkyHry na Xbox OneHry na PCStolové hryHry na Xbox 360Hry na Nintendo WiiNáučné hračkyVonkajšie hryHudobné hračkyHračky na záhraduPC hryStavebniceProgramovateľné stavebniceVzdelávacie hračkyStavebné hračkyHry na záhrade

Hry a hračky pre dospelých

Hry a hračky pre dospelých

Zábava a smiech pri spoločenských hrách, či pri hrách vo dvojici uvoľňujú stres a napätie. IQ hlavolamy a kreatívne hračky podporujú myslenie a tvorivosť. Precvičujte svoje vedomosti pri spoločenských hrách.

Erotické hry a hračky na inšpiráciu pre dvoch vám spestria dlhé večery.

A nezabudnite. Najlepším priateľom je kniha. Knihy sú ideálne pre zábavu aj poučenie. Doma aj na dovolenke.

  • spestrenie spoločných chvíľ dospelých

Spoločenské hryStolové hryKartové hryElektronické knihyKnihyStrategické hry

Hry a hračky pre seniorov

Hry a hračky pre seniorov

Hlavolamy pre seniorov sú vynikajúce hry na aktiváciu mozgových závitov. Úspešné riešenie problémových úloh ich motivuje. Hlavolamy zvyšujú koncentráciu.

Umožnite seniorom stráviť zmysluplne jeseň ich života pri stolných hrách .

Pexesá a karty sú dostatočne veľké pre ľahkú manipuláciu na hracej ploche.

V záhradke vyskúšajte  obľúbený pétangue,  či kolky 

  • rozvoj duševného zdravia

HlavolamyZvukove knihyHry pre seniorovFilmy pre seniorovHlavolamy pre seniorovAudioknihy pre seniorovRetro hračky pre seniorovSpoločenské hry pre seniorovMobily pre seniorovMobilné telefóny pre seniorov

Najobľúbenejšie hry a hračky

Najobľúbenejšie hry a hračky

Vyberte si z množstva celosvetovo overených a obľúbených výrobcov hier a hračiek.

Hrajte obľúbené strategické hry. Nevynechajte skvelé Monopoly


Strategické hry

LEGO®

LEGO®

Mattel Barbie

Mattel Barbie

Bábika Barbie pre celodennú zábavu s nekonečným množstvom doplnkov.


PLAYMOBIL®

PLAYMOBIL®

Zberateľské figúrky, stavebnice figúriek a bábik, rozprávkové sety.


Seva

Seva

Stavebnice z väčších dielikov pre menšie deti.


Merkur

Merkur

Konštrukčné stavebnice pre rozvoj jemnej motoriky, zručnosti a fantázie bez hraníc.


Ravensburger

Ravensburger

Rodinné a spoločenské hry, stavebnice, puzzle a 3D puzzle pre rozvoj trpezlivosti a priestorovej predstavivosti.


Cobi

Cobi

Stavebnice modelov áut, lietadiel, vrtuľníkov, tankov, lodí, budov, postavičiek.


Engino

Engino

Kreatívne stavebnice technických modelov.


Prečítajte si aj

Kuchyne na mieru: Ako navrhnúť ideálny priestor pre vašu rodinu

Pri plánovaní kuchyne na mieru je nevyhnutné skombinovať estetiku s funkčnosťou a prispôsobením osobným potrebám. Či už preferujete tradičné usporiadanie alebo moderný dizajn s ostrovčekom ako centrálnym prvkom, tu nájdete praktické rady, ako navrhnúť kuchyňu, ktorá bude nielen krásna, ale aj maximálne funkčná a účelová pre vašu rodinu.

Ako chodiť v topánkach na podpätku celý deň? Unikátny sprievodca

Nosiť topánky na podpätku celý deň môže byť výzvou, ale s týmito tipmi a trikmi to bude hračka! Či už ste na dôležitej schôdzke, na svadbe alebo len milujete eleganciu, ktorú podpätky prinášajú, tu je niekoľko rád, ako zvládnuť nosenie podpätkov s gráciou a bez bolesti.

Sprchové gély, ktoré sú na vašu hebkú pokožku

Každý deň si v sprche vytvárame krátku chvíľu len pre seba, kedy sa môžeme oddeliť od každodenného zhonu a starostí. Preto je dôležité, aby sme si túto chvíľu užili na maximum a starali sa o svoju pokožku správnym spôsobom.

Parfémy od známych celebrít: Ktoré si našli obľubu medzi ľuďmi?

O tom, že celebrity sú značkami samy o sebe, niet pochýb. Pod svojim menom často rozbiehajú biznis s oblečením, kozmetikou či parfémami. Jedným z prvých parfémov slávnych je vôňa White Diamonds od Elizabeth Taylor, ktorá bola uvedená na trh v roku 1991. Vône celebrít si získali svoju obľubu takmer okamžite a dodnes sa parfumérie plnia novinkami z dielní slávnych.

Druhy sedačiek

Sedačky sú neodmysliteľným prvkom každej obývacej izby, ktoré nám nielen poskytujú pohodlné miesto na sedenie, ale aj ovplyvňujú charakter a štýl našich domovov. V tomto článku sa zameriame na aktuálne trendy v sedačkách, ktoré vnášajú do vašich interiérov prvotriedny luxus a moderný vzhľad.

Pohodlné štylizácie na výlet k moru

Cesta k moru je skvelá príležitosť vychutnať si slnko, modrú vodu a slobodu vo výbere štylizácií. Správne oblečenie a obuv Vám umožnia cítiť sa pohodlne a módne na pláži, aj počas prechádzok po pobrežných mestách. Pripravili sme niekoľko overených tipov na pohodlné štylizácie pre cestu k moru.

Šperky na ples

Výber šperkov na oficiálnu spoločenskú udalosť, akou ples isto je, môže byť niekedy trocha zložitý najmä preto, že je v tomto smere k dispozícii veľké množstvo možností a kombinácií rôznych druhov šperkov. Ako teda dosiahnuť optimálneho výsledku?

Minimalistický prístup k šatníku – ako môžu sukne pomôcť pri vytváraní kapsľového šatníka?

Móda minimalistického prístupu k životu a obmedzovania spotreby na absolútne minimum platí pre rastúcu oblasť nášho života. Zero waste nie je len racionálne nakupovanie potravín a široko chápaná recyklácia, ale aj celý životný štýl – móda, elektronika a domáce spotrebiče, automobilový priemysel a dokonca aj finančné služby.

Aké nohavice budú vyzerať najlepšie s pánskymi poltopánkami?

Pánske poltopánky sú typom obuvi, ktorá je tou správnou voľbou prakticky v každej situácii. Nespornou výhodou týchto topánok je aj ich univerzálnosť: ťažko naznačiť módne obdobie, kedy by sa pánske poltopánky vôbec neobjavili na tých najlepších prehliadkových mólach.

Ako si vybrať prenosný reproduktor kamkoľvek - na domov i na cestu?

Hľadáte vhodný prenosný reproduktor kamkoľvek, ku vani, do prírody, na grilovačku, či na piesočnatú pláž pri mori?

Depilácia či epilácia – ako dosiahnuť jemnú, hebkú pokožku?

Jemná pokožka bez chĺpkov? To je sen každej ženy a mnohých mužov. Je to spoločenský trend posledných rokov.

Ako vybaviť auto proti nástrahám zimy?

Doplňte zimnú výbavu auta. Je lepšie byť na zimu pripravený, ako byť nepríjemne prekvapený.