Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá - popis produktu

Škrabka na ľad s rukavicou zamedzí prechladnutiu rúk pri čistení námrazy a ľadu. Škrabka je vyrobená z odolného plastu, spojená s textilnou rukavicou, vyrobenou z nepremokavého materiálu a s vložkou z umelej kožušiny.Škrabka na ľad s rukavicouŠkrabka: odolný plastRukavica: nepremokavá, vložka z umelej kožušiny

Ak nemáte vlastnú garáž alebo len často parkujete vonku, každé zimné ráno riešite tú rovnakú situáciu. Zamrznuté okienka na aute. Táto škrabka s rukavicou zamedzí prechladnutiu ruky pri čistení.

Produkt Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá je možné nájsť medzi produktmi v skupine Zimné rukavice od značky COMPASS, farebný variant je modrá, nájdete ho u predajcu Astoreo.sk, 4home.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Škrabky na ľad, je v ponuke značky COMPASS, farebné prevedenie je modrá v ponuke e-shopu Astoreo.sk, 4home.sk.

Produkt Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá má priradený EAN kód 8591686103069.

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá - parametre produktu

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá - história ceny a dostupnosti

Compass Škrabka na ľad s rukavicou, modrá - ďalšie zaujímavé produkty