HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm

Najnižšia cena za posledných 60 dní: 11,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm - popis produktu

Gril HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm: Jednoduchý, ľahký a plne funkčný gril na troch nohách Happy Green Tripod za skvelú cenu užijete na chate, chalupe, pláži či balkóne. Môžete ho ale vziať aj na krátky výlet do prírody. Oceľový gril Happy Green Tripod ponúka priemer ohniska 32,5 cm, vyberateľný chrómový rošt a zástenu proti vetru. Kurivo pre Tripod gril je drevené uhlie. Kľúčové vlastnosti grilu Happy Green TripodJednoduchý a ľahký gril za skvelú cenuSmaltované ohnisko s priemerom 32,5 cmHappy Green Tripod má chrómový roštS červenou zástenou proti vetruNa drevené uhlieRozmery:Výška: 43 cmPriemer: 32,5 cmHmotnosť:0,65 kg

Ľahký a praktický gril ideálny pre príležitostné grilovanie v záhrade, na terase aj na cestách. Otvorený záhradný gril má smaltovanú grilovaciu vaňu, chrómovaný rošt a nízku hmotnosť pre pohodlné prenášanie. Bez problémov na ňom ugrilujete mäso, ryby aj zeleninu.

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm - parametre produktu

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm - história ceny a dostupnosti

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm - ďalšie zaujímavé produkty

HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?