Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4

Najnižšia cena za posledných 60 dní: 67,99 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4 - popis produktu

Gril Gril RANCHER: Záhradný gril Rancher na drevené uhlie má jednoduchú a pevnú konštrukciu z karbónovej ocele a ponúka veľkú grilovaciu plochu, na ktorej pripravíte pochúťky aj pre väčšiu spoločnosť. Pod poklopom s pevným držadlom sú umiestnené dva rošty z pochrómovanej ocele, jeden grilovací rošt s rozmermi 70 × 35 cm a jeden horný zahrievací rošt s rozmermi 75 × 13,8 cm. Na bokoch grilu sú odvetrávacie prieduchy pre jednoduchú reguláciu teploty pri grilovaní. Stabilitu grilu dodávajú štyri nohy, ktorých vzdialenosť (šírka) je 72 cm. Gril Rancher ocenia všetci milovníci dobrého jedla a väčšej spoločnosti. Kľúčové vlastnosti grilu RancherGril na drevené uhlie vhodný do väčších záhradJednoduchá a pevná konštrukciaGril Rancher má dva rošty – grilovací a odkladacíPoklop s pevným držadlomVetracie kanály na bokoch griluŠtyri vysoké nohy pre dobrú stabilitu

Gril z karbónovej ocele a 2 rošty (zahrievací a grilovací) z pochrómovanej ocele. Rozmery: 82 x 72 x 90 cm (d / v / š). Jednoduchá konštrukcia grilu zaisťuje stabilitu grilu. Gril využijete najmä pri kempovaní, na chatách a chalupách.

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4 - história ceny a dostupnosti

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4 - ďalšie zaujímavé produkty

Gril Happy Green RANCHER 50SK138T4 - ako nakúpiť najvýhodnejšie?