Gril GRIMSBY

Gril GRIMSBY

Gril GRIMSBY

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 205,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Gril GRIMSBY - popis produktu

Gril Gril GRIMSBY: Všestranný záhradný gril GRIMSBY s priemerom roštu až 42,5 cm si zamiluje každý milovník dobrého jedla. Tento objemný gril totiž umožňuje okrem klasického grilovania aj pečenie nad otvoreným ohňom, pomalé údenie alebo ho môžete upraviť napríklad na výkonnú pec na pizzu. Gril GRIMSBY môžete použiť aj ako vodný gril, s ktorým dokážete nad vodným kúpeľom pripraviť vynikajúce chrumkavé pochúťky. Systém grilu sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sa dajú vzájomne kombinovať a nasadzovať na seba podľa požadovanej funkcie grilu. Rošt môžete v hornej časti výškovo polohovať v závislosti od štýlu úpravy a charakteru potravín, pre zvýšenie ťahu je vrchná časť grilu vybavená komínom. Zabudovaný teplomer vám umožní priebežne sledovať teplotu vnútri grilu. Kľúčové vlastnosti grilu GRIMSBYObjemný gril Grimsby má všestranné využitieFunguje tiež ako vodný grilUmožňuje grilovanie na viac spôsobov, údenie aj pečenieGrilovacia plocha s priemerom roštu až 42,5 cmGril sa skladá zo vzájomne kombinovateľných častíKomín so vstavaným teplomerom pre zvýšenie ťahuVýškovo polohovateľný roštIdeálne rozmery na tepelnú úpravu väčšieho množstva potravín

Produkt Gril GRIMSBY patrí do skupiny produktov Záhradné grily, je v ponuke značky Happy Green v ponuke e-shopu Alza.sk.

Produkt Gril GRIMSBY popisuje EAN kód 8591022468432.

Gril GRIMSBY - parametre produktu

Gril GRIMSBY - história ceny a dostupnosti

Gril GRIMSBY - ďalšie zaujímavé produkty

Gril GRIMSBY - ako nakúpiť najvýhodnejšie?