BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More - popis produktu

BABYONO Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More Charakteristika BABYONO Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More: Vzdelávacia plyšová hračka OMNIBUS zabezpečí komplexný rozvoj vášho dieťaťa. Umožňuje získanie nových zručností, od precvičovania úchopu, cez stimuláciu práce ďasien s hryzačkami, až po naučenie počítania a štúdium rôznych priestorových foriem. Hračka je udržiavaná v jasných, kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zmysel pre zrak, predstavivosť a schopnosť sústrediť sa. Bude sprevádzať dieťa v prvých fázach vývoja, reagovať na nové kognitívne potreby. OMNIBUS je súčasťou kolekcie C: MORE, ktorá bola vytvorená s ohľadom na správny psychomotorický vývoj dieťaťa. Stimuluje zmysly zraku, hmatu a sluchu. Vďaka najnovšej kolekcii hračiek umožňujeme našim deťom vidieť viac. TOTO JE SVET V OČIACH DIEŤA: NOVORODENEC - vidí, čo je vpredu, zblízka, iba čiernobielo 3 MESIACE - dieťa začne jasnejšie vidieť a rozoznávať rodičov, farby 8 MESIACOV - obraz pred očami dieťaťa je zreteľnejší, batoľa začína trénovať koordináciu očí a rúk 12 MESIACOV - dieťa vidí jasne farebne, jeho zrak sa však plne vyvíja až vo veku 2 rokov Vlastnosti: Pomáha pri učení zrakovo-sluchovo-motorickej koordinácie. Kontrastné farby na podporu vývoja detských očí. Pomáha precvičovať motorické a manuálne zručnosti. Rozvíja kognitívne schopnosti stimuláciou tvarov, textúr a zvukov. Rozvíja predstavivosť dieťaťa. Pomáha pri učení počítania.

BabyOno Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More Vzdelávacia plyšová hračka OMNIBUS zabezpečí komplexný rozvoj vášho dieťaťa. Umožňuje získanie nových zručností, od precvičovania úchopu, cez stimuláciu práce ďasien s hryzačkami, až po naučenie počítania a štúdium rôznych priestorových foriem.

Vzdelávacia plyšová hračka omnibus zabezpečí komplexný rozvoj vášho dieťaťa.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Plyšové hračky, patrí pod značku BabyOno.

Produkt BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More je možné nájsť medzi produktmi v skupine Drevené hračky, je v ponuke značky BabyOno.

Tento produkt nájdete v skupine Drevené kocky, patrí značke BabyOno.

Produkt BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More popisuje EAN kód 5901435412107.

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More - parametre produktu

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More - história ceny a dostupnosti

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More - ďalšie zaujímavé produkty

BABYONO - Plyšová edukačná hračka Omnibus C-More - ako nakúpiť najvýhodnejšie?