ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 125,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino - popis produktu

Komfortné a elegantný ležadlo DAYTONA je vyrobené z lisovaného plastu v imitácii ratanu.Lehátko je možné nastaviť v štyroch polohách pre maximálny komfort, ktorý ešte zvyšujú pohodlné a mäkké podušky.Lehátko DAYTONA sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nežiaducim účinkov vlhkosti alebo UV žiareniu.Jednoduchá údržba pomocou mäkkej tkaniny s vlažnou vodou a saponátom.Ležadlo je vhodné na záhradu, terasu alebo k bazénu.Ležadlo DAYTONA ponúkame v niekoľkých farebných variantách.Farba:ratan: grafit / podušky: sivohnedáratan: cappuccino / podušky: piesková (svetlo hnedá)ratan: hnedá / podušky: sivohnedáVýber farby zvoľte vo variante produktu FARBA.Materiál:lisovaný plast - umelý ratanpodušky: výplň 5 cm molitan, látka 230 g/m2 polyesterRozmery:šírka: 65 cmdĺžka: 195 cmvýška (max. výška operadla): 94 cmvýška sedu: 22 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:11,6 kgDodává sa v demonte.,Komfortné a elegantný ležadlo DAYTONA je vyrobené z lisovaného plastu v imitácii ratanu.Lehátko je možné nastaviť v štyroch polohách pre maximálny komfort, ktorý ešte zvyšujú pohodlné a mäkké podušky.Lehátko DAYTONA sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nežiaducim účinkov vlhkosti alebo UV žiareniu.Jednoduchá údržba pomocou mäkkej tkaniny s vlažnou vodou a saponátom.Ležadlo je vhodné na záhradu, terasu alebo k bazénu.Ležadlo DAYTONA ponúkame v niekoľkých farebných variantách.Farba:ratan: grafit / podušky: sivohnedáratan: cappuccino / podušky: piesková (svetlo hnedá)ratan: hnedá / podušky: sivohnedáVýber farby zvoľte vo variante produktu FARBA.Materiál:lisovaný plast - umelý ratanpodušky: výplň 5 cm molitan, látka 230 g/m2 polyesterRozmery:šírka: 65 cmdĺžka: 195 cmvýška (max. výška operadla): 94 cmvýška sedu: 22 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:11,6 kgDodává sa v demonte.

Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino

Komfortné a elegantné ležadlo DAYTONA si možno nastaviť v štyroch polohách pre maximálny komfort, pohodlie zaručujú pohodlné a mäkké podušky. Lehátko DAYTONA sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nežiaducim účinkom vlhkosti alebo UV žiareniu. Oceníte jednoduchú údržbu pomocou mäkkej tkaniny s vlažnou vodou a saponátom. Ležadlo s nosnosťou 110kg je vhodné na záhradu, terasu alebo k bazénu. 

Materiál: lisovaný plast (imitácia ratanu) Rozmery:
  • šírka: 65 cm
  • dĺžka: 195 cm
  • výška sedu od zeme: 22 cm
  • maximálna výška operadla: 94 cm
  • hmotnosť: 11,6 kg

Farebné prevedenie: cappucino / piesková (podušky)

      Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.

Záhradné lehátko Allibert Ležadlo DAYTONA cappuccino:Záhradné ležadlo by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti, kde nájdete záhradu alebo terasu. Ležadlo Daytona vo farbe cappuccino značky Allibert je ideálne pre letný oddych na záhrade či opaľovanie na terase alebo pri bazéne. Jeho prednosťou je odolnosť, ľahká údržba a dlhá životnosť. Ležadlo s poduškami je vyrobené z umelého ratanu - lisovaného plastu a má moderný dizajn.Kľúčové vlastnosti ležadla Daytona, cappuccinoZáhradné ležadlo s poduškami značky AllibertVhodné na záhradu, terasu alebo k bazénuJednoduchá údržbaOdolnosť, dlhá životnosťModerný dizajn ležadla DaytonaImitácia ratanuFarba:cappuccino, pieskové poduškyMateriál:lisovaný plast (umelý plochý ratan)Hmotnosť:11,6 kgRozmer balenia:70 × 70 × 40 cm 

Záhradné lehátko DAYTONA - cappuccino z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Lehátka kúpite na Kokiskashop.sk za 196.39 €. Záhradné lehátko DAYTONA je vyrobené z lisovaného plastu - umelého plochého ratanu. Ležadlo je vhodné na záhradu, terasu alebo k bazénu. Najväčšou výhodou tohto materiálu je jednoduchá údržba, odolnosť a dlhá životnosť. Technické údaje: výška výrobku (výška sedu od zeme): 22 cm výška výrobku (max. výška operadla): 94 cm šírka výrobku: 65 cm dĺžka výrobku: 195 cm hmotnosť: 11,6 kg nosnosť: 110 kg materiál: lisovaný plast - imitácia ratanu farba: cappuccino + pieskové podušky rozmer balenia: 70 x 70 x 40 cm materiál balenia: kartón Obsah balenia: 1 x DAYTONA lehátko - cappuccino

Produkt ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino patrí do skupiny produktov Záhradný nábytok, patrí značke Allibert, ArtRoja, KETER, ROJAPLAST, farebný variant je béžová, Cappuccino, z materiálu lisovaný plast, Plast, Technoratan, nájdete ho u predajcu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk, Mojnabytok.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné lehátka, patrí značke Allibert, ArtRoja, KETER, ROJAPLAST, farebný variant je béžová, Cappuccino, z materiálu lisovaný plast, Plast, Technoratan, nájdete ho u predajcu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk, Mojnabytok.sk.

Produkt ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradné ležadlá od značky Allibert, ArtRoja, KETER, ROJAPLAST, vo farebnej verzii béžová, Cappuccino, je vyrobený z materiálu lisovaný plast, Plast, Technoratan v ponuke e-shopu Alza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk, Mojnabytok.sk.

Produkt ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino má priradený EAN kód 8711245139784.

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino - parametre produktu

FARBAČierna
FARBAHnedá
FARBACappuccino
MATERIÁLKov
MATERIÁLPlast
MATERIÁLPolyester
MATERIÁLTechnoratan
DEKORUmelý ratan
POLOHOVACIEÁno
NOSNOSŤ110 kg
ŠÍRKA65 cm
VÝŠKA94 cm
VÝŠKA22 cm
VÝŠKA SEDU22 cm
SKLADACIENie
DĹŽKA195 cm
HMOTNOSŤ11,6 kg
BAREVNÁ VARIANTACappuccino
Hmotnosť11600.000g
KategóriaNábytok, Záhradný nábytok, Ležadlá, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá
ZnačkaAllibert, ArtRoja, KETER, ROJAPLAST
Farbabéžová, Cappuccino
Materiállisovaný plast, Plast, Technoratan
E-shopAlza.sk, Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk, Mojnabytok.sk
EAN8711245139784

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino - história ceny a dostupnosti

ArtRoja Záhradné lehátko DAYTONA | cappucino - ďalšie zaujímavé produkty