Allibert Ležadlo DAYTONA grafit

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 131,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit - popis produktu

Záhradné lehátko Allibert Ležadlo DAYTONA grafit:Záhradné ležadlo by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti, kde nájdete záhradu alebo terasu. Ležadlo Daytona vo farbe grafit značky Allibert je ideálne pre letný oddych na záhrade či opaľovanie na terase alebo pri bazéne. Jeho prednosťou je odolnosť, ľahká údržba a dlhá životnosť. Ležadlo s poduškami je vyrobené z umelého ratanu – lisovaného plastu a má moderný dizajn.Kľúčové vlastnosti ležadla Daytona, grafitZáhradné ležadlo s poduškami značky AllibertVhodné na záhradu, terasu alebo k bazénuJednoduchá údržbaOdolnosť, dlhá životnosťModerný dizajn ležadla DaytonaImitácia ratanuFarba:grafit, sivohnedé poduškyMateriál:lisovaný plast (umelý plochý ratan)Hmotnosť:11,6 kgRozmer balenia:70 × 70 × 40 cm

Lehátko Daytona antracit z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Lehátka kúpite na Kokiskashop.sk za 202.69 €. Praktické lehátko z umelého ratanu vrátane podušiek Vám určite dobre poslúži.

Produkt Allibert Ležadlo DAYTONA grafit patrí do skupiny produktov Záhradný nábytok, patrí značke Allibert, KETER, nájdete ho u predajcu Kokiskashop.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné lehátka, patrí značke Allibert, KETER, nájdete ho u predajcu Kokiskashop.sk.

Produkt Allibert Ležadlo DAYTONA grafit je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradné ležadlá od značky Allibert, KETER v ponuke e-shopu Kokiskashop.sk.

Produkt Allibert Ležadlo DAYTONA grafit má priradený EAN kód 8711245128474.

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit - parametre produktu

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit - história ceny a dostupnosti

Allibert Ležadlo DAYTONA grafit - ďalšie zaujímavé produkty