ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm

Najnižšia cena za posledných 60 dní: 99 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm - popis produktu

Slnečník ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm:Ak preferujete pobyt na čerstvom vzduchu bez priameho slnečného svitu, odporúčame investovať do slnečníka. ROJAPLAST. Jeho tvar tvorí osemuholníkový, ktorý vám ponúka dostatok tieňa a zároveň prináša priestoru zaujímavý a sofistikovaný vzhľad. Výrobca na zhotovenie konštrukcie vybral kvalitný materiál, ako je kov, pričom materiál plachty tvorí polyester. Záhradný dáždnik ROJAPLAST meria 2,8 × 4 m (výška × priemer). Hlavné vlastnosti slnečníka ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm Slnečník ROJAPLAST vám umožní vychutnať si slnečné počasie vonku bez obáv z prehriatia Na jeho tvar bol vybraný osemuholníkový Zvoleným materiálom konštrukcie slnečníka je kov Plachtu tvorí polyester Záhradný slnečník zodpovedá rozmerom 2,8 × 4 m (výška × priemer) Zabudnite na horúco a nechajte sa rozmaznávať v chladivom tieni Slnečník ROJAPLAST patrí medzi obľúbené a účinné prostriedky na zvládnutie letnej horúčavy. Pomocou kľučky môžete slnečník ľahko ovládať. Ľahkým otočením v správnom smere môžete záhradný dáždnik okamžite otvoriť alebo zavrieť.

ROJAPLAST Slnečník štandard, 4 m, béžový z kategórie Záhrada | Slnečníky | Slnečníky do 4 m kúpite na Kokiskashop.sk za 139.79 €. Veľký, priestranný, osemramenný slnečník s moderným dizajnom a pevnou kovovou konštrukciou. Otváranie za pomoci dizajnovej kľučky, poťah má vodoodpudivý nástrek, ktorý Vás ochráni pred miernym dažďom. Slnečník je bez možnosti naklápania. BEZ PODSTAVCA Technické údaje: rozmery: ø 400 cm výška výrobku: 280 cm materiál konštrukcie: kov materiál poťahu: 180 g polyester farba konštrukcie: antracit farba poťahu: béžová rozmer balenia: 202 x 17 x 17 cm materiál balenia: kartón podstavec (súčasť výrobku): nie priemer hlavnej tyče: 48 mm výška kľučky od zeme: 89 cm typ slnečníka: štandardný Obsah balenia: 1 x slnečník

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm - parametre produktu

MATERIÁLLátka
MATERIÁLKov
NAKLÁPACIENie
HĹBKA400 cm
ŠÍRKA400 cm
VÝŠKA280 cm
PRIEMER400 cm
TVARGuľatý
HMOTNOSŤ12 kg
ŠTÝLModerný
FARBABéžová
FARBASivá
BAREVNÁ VARIANTABéžová
Hmotnosť10000.000g

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm - história ceny a dostupnosti

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm - ďalšie zaujímavé produkty

ROJAPLAST Slnečník záhradný STANDARD, béžový 400 cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?