DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF - popis produktu

Záhradné lehátko DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF:Odpočívate radi na záhrade alebo terase? V tom prípade by sa vám mohlo hodiť ležadlo DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF, vďaka ktorému si odpočinok užijete tak, ako potrebujete. Materiálom ležadla Dimenza je oceľ. Na zhotovenie sedadla a opierky chrbta poslúžil kvalitný materiál, akým je ratan. Kovová konštrukcia poskytuje výnimočnú životnosť a pevnosť. Rozmery sú 204 × 68 × 81 cm. Hlavné prednosti ležadla DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF Ležadlo vám zaistí pohodlie pri relaxácii Materiál DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF je oceľ Sedák aj opierka chrbta sú zhotovené z kvalitného materiálu, akým je ratan Rozmery ležadla Dimenza dosahujú 204 × 68 × 81 cm

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné lehátka, patrí značke DIMENZA, nájdete ho u predajcu Alza.sk.

Produkt DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradné ležadlá od značky DIMENZA v ponuke e-shopu Alza.sk.

Produkt DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF je označený EAN kódom 8592280010036.

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF - parametre produktu

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF - história ceny a dostupnosti

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF - ďalšie zaujímavé produkty

DIMENZA Ležadlo záhradné BANFF - ako nakúpiť najvýhodnejšie?