Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 71,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany - popis produktu

Aby sa váš slnečník nekýval kvôli vetru: rafinovaný, plniteľný podstavec slnečníka Saint-Tropez od blumfeldt sľubuje maximálnu stabilitu a bezpečné uchytenie. Môžete ho naplniť vodou alebo pieskom podľa vlastného uváženia tak, aby zaťažoval dáždnik pri zemi. Okrem spoľahlivej funkcie ako záťažový prvok , zaujme plniteľná základňa dáždnika Saint-Tropez aj svojím vzhľadom a komfortom. Dômyselne sa prispôsobí základnému krížovému stojanu na dáždniky, skryje ho a stane sa tak moderným podstavcom. Štvor dielna súprava je zložená zo zapojených prázdnych závaží. Praktické sú aj úchyty na prenášanie na boku každého závažia. Priľnavosť aj vo veternom počasí: poskytnite svojmu slnečníku bezpečnú oporu s plniteľným podstavcom slnečníka Saint-Tropez od blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany patrí do skupiny produktov Zahradné náradie, vyrába ho značka Blumfeldt, nájdete ho v e-shope Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradná technika, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany patrí do skupiny produktov Podstavec pod slnečník, patrí značke Blumfeldt v ponuke e-shopu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany je označený EAN kódom 8713229229276.

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany - parametre produktu

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Saint-Tropez, základňa na slnečník, naplniteľná, 4 do seba pasujúce prázdne závažia na krížové stojany - ďalšie zaujímavé produkty