Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný #1426352

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný #1426352

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný #1426352

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 15,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný - popis produktu

S ochranným krytom na slnečníky Shield Premium od blumfeldtu môžeš predĺžiť funkčnosť svojho záhradného slnečníka o mnoho rokov. Je vyrobený zo špeciálneho polyesterového materiálu, ktorý má mimoriadne odolnú a trvácnu kvalitu, chráni pred poveternostnými vplyvmi. Nepreniknú ním UV lúče a ani dážď, sneh a ľad nemajú šancu poškodiť tvoj slnečník. Pomocou ochranného krytu na slnečníky sa dômyselne zamedzí aj znečisteniu z okolitého prostredia. Kvalitný kryt je vhodný na bežne dostupné veľkosti slnečníkov od všetkých výrobcov a dá sa s minimálnou námahou navliecť na tvoj slnečník. Pomocou dodávanej predlžovacej tyče ho jednoducho natiahni na slnečník, takže ani pri veľkých slnečníkoch nepotrebuješ rebrík a podobne. Následne ho môžeš bezpečne zatvoriť pomocou bočného zipsu a slnečník odolá zimnému počasiu! Univerzálny ochranný kryt na slnečníky s priemerom do 300 cm: mrazuvzdorná kvalita od blumfeldtu!

Produkt Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný #1426352 patrí do skupiny produktov Zahradné náradie, vyrába ho značka Blumfeldt, nájdete ho v e-shope Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradná technika, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný #1426352 popisuje EAN kód 4280001576117.

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný - parametre produktu

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt na slnečníky, Ø do 300 cm, UV odolný - ďalšie zaujímavé produkty