Záhradný gril s kolieskami

Záhradný gril s kolieskami

Záhradný gril s kolieskami

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 190,40 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradný gril s kolieskami - popis produktu

Gril má konštrukciu vyrobenú z robustnej ocele s náterom odolným proti vysokým teplotám a rám je z chrómovanej ocele. Má veľký grilovací rošt s pohodlným otvorom na prikladanie dreveného uhlia. Zvláštnosťou tohto modelu je prídavný ohrievací rošt, ktorý sa po otvorení veka zloží. Pripravené ingrediencie alebo riad nájdu svoje miesto na výklopnej polici. Praktická úložná polica na ďalšie nevyhnutnosti v spodnej časti. Ventilačné ventily umožňujú regulovať prívod kyslíka v komorách grilu. Vzniknutý popol prepadá roštom na drevené uhlie do nádoby na popol, ktorú je možné neskôr ľahko vybrať na vysypanie. Grilovací vozík je stabilný, ale dá sa ľahko prisunúť na optimálne miesto vďaka dvom kolieskam a rukoväti. Farba:čierna / chróm Materiál:oceľ Rozmery:šírka: 93 cmhĺbka: 70 cmvýška: 103 cm výška pracovnej plochy: 68 cm grilovací rošt: 71 x 37 cm) Hmotnosť:20 kg,Gril má konštrukciu vyrobenú z robustnej ocele s náterom odolným proti vysokým teplotám a rám je z chrómovanej ocele. Má veľký grilovací rošt s pohodlným otvorom na prikladanie dreveného uhlia. Zvláštnosťou tohto modelu je prídavný ohrievací rošt, ktorý sa po otvorení veka zloží. Pripravené ingrediencie alebo riad nájdu svoje miesto na výklopnej polici. Praktická úložná polica na ďalšie nevyhnutnosti v spodnej časti. Ventilačné ventily umožňujú regulovať prívod kyslíka v komorách grilu. Vzniknutý popol prepadá roštom na drevené uhlie do nádoby na popol, ktorú je možné neskôr ľahko vybrať na vysypanie. Grilovací vozík je stabilný, ale dá sa ľahko prisunúť na optimálne miesto vďaka dvom kolieskam a rukoväti. Farba:čierna / chróm Materiál:oceľ Rozmery:šírka: 93 cmhĺbka: 70 cmvýška: 103 cm výška pracovnej plochy: 68 cm grilovací rošt: 71 x 37 cm) Hmotnosť:20 kg

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné grily, je v ponuke značky WH, farebná verzia je strieborná, materiál je Kov v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradný gril s kolieskami označuje EAN kód 4057651362168.

Záhradný gril s kolieskami - parametre produktu

FARBAČierna
FARBAStrieborná
ŠTÝLModerný
ŠTÝLPraktický
HMOTNOSŤ20 kg
TVARObdĺžnikový
MATERIÁLKov
VÝŠKA103 cm
ŠÍRKA93 cm
HĹBKA70 cm
DEKORChróm
Hmotnosť20000.000g
KategóriaGrily, Záhradné grily
ZnačkaWH
Farbastrieborná
MateriálKov
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN4057651362168

Záhradný gril s kolieskami - história ceny a dostupnosti

Záhradný gril s kolieskami - ďalšie zaujímavé produkty