Záhradný gril s kolieskami #5557210

Záhradný gril s kolieskami #5557210

Záhradný gril s kolieskami #5557210

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradný gril s kolieskami - popis produktu

GRIL NA DREVENÉ UHLIE Teploty stúpajú, dni sa predlžujú – je čas opäť tráviť večery vonku s priateľmi a spoločne začať grilovaciu sezónu. S našim veľkým grilovacím vozíkom môžete ľahko obslúžiť niekoľko ľudí lahodným grilovaným jedlom súčasne.   VEĽKÁ GRILLOVACIA PLOCHA A OHRIEVACÍ ROŠT Gril má veľký grilovací rošt s praktickým otvorom na dopĺňanie dreveného uhlia. Zvláštnosťou tohto modelu je prídavný ohrievací rošt, ktorý sa po otvorení veka zloží. Tu môžete hotové grilované jedlo udržiavať teplé, aby ste sa vyhli studeným alebo pripáleným kúskom. PRAKTICKÉ FUNKCIE A PRÍSLUŠENSTVO Pripravené ingrediencie alebo riad nájdu svoje miesto na výklopnej polici. Grilovací vozík ponúka ďalší úložný priestor na spodnej polici.   NASTAVITEĽNÝ PRÍVOD VZDUCHU Prívod vzduchu a teplotu môžete regulovať otvormi na oboch stranách veka a požiarnym spínačom. Vzniknutý popol prepadá uhoľným roštom do nádoby na popol, ktorú je možné neskôr ľahko vybrať pre vyprázdnenie.     TECHNICKÉ PARAMETRE Farba: čierna / chróm   Materiál: oceľ   Rozmery: šírka: 93 cm hĺbka: 52,5 / 89 cm výška: 102,5 / 119 cm   grilovací rošt: 71x37 cm ohrievací rošt: 64,5x20 cm nádoba na drevené uhlie: 71x27 cm   Hmotnosť: 20 kg MONTÁŽ Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.,GRIL NA DREVENÉ UHLIE Teploty stúpajú, dni sa predlžujú – je čas opäť tráviť večery vonku s priateľmi a spoločne začať grilovaciu sezónu. S našim veľkým grilovacím vozíkom môžete ľahko obslúžiť niekoľko ľudí lahodným grilovaným jedlom súčasne.   VEĽKÁ GRILLOVACIA PLOCHA A OHRIEVACÍ ROŠT Gril má veľký grilovací rošt s praktickým otvorom na dopĺňanie dreveného uhlia. Zvláštnosťou tohto modelu je prídavný ohrievací rošt, ktorý sa po otvorení veka zloží. Tu môžete hotové grilované jedlo udržiavať teplé, aby ste sa vyhli studeným alebo pripáleným kúskom. PRAKTICKÉ FUNKCIE A PRÍSLUŠENSTVO Pripravené ingrediencie alebo riad nájdu svoje miesto na výklopnej polici. Grilovací vozík ponúka ďalší úložný priestor na spodnej polici.   NASTAVITEĽNÝ PRÍVOD VZDUCHU Prívod vzduchu a teplotu môžete regulovať otvormi na oboch stranách veka a požiarnym spínačom. Vzniknutý popol prepadá uhoľným roštom do nádoby na popol, ktorú je možné neskôr ľahko vybrať pre vyprázdnenie.     TECHNICKÉ PARAMETRE Farba: čierna / chróm   Materiál: oceľ   Rozmery: šírka: 93 cm hĺbka: 52,5 / 89 cm výška: 102,5 / 119 cm   grilovací rošt: 71x37 cm ohrievací rošt: 64,5x20 cm nádoba na drevené uhlie: 71x27 cm   Hmotnosť: 20 kg MONTÁŽ Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Produkt Záhradný gril s kolieskami #5557210 patrí do skupiny produktov Záhradné grily, je v ponuke značky WH, farebná verzia je strieborná, materiál je Kov v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradný gril s kolieskami #5557210 označuje EAN kód 4057651362168.

Záhradný gril s kolieskami - parametre produktu

FARBAČierna
FARBAStrieborná
ŠTÝLModerný
ŠTÝLPraktický
HMOTNOSŤ20 kg
TVARObdĺžnikový
MATERIÁLKov
ÚLOŽNÝ PRIESTORÁno
ŠÍRKA93 cm
DEKORChróm
HĹBKA89 cm
HĹBKA52,5 cm
VÝŠKA119 cm
VÝŠKA102,5 cm
Hmotnosť20000.000g
KategóriaGrily, Záhradné grily
ZnačkaWH
Farbastrieborná
MateriálKov
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN4057651362168

Záhradný gril s kolieskami - história ceny a dostupnosti

Záhradný gril s kolieskami - ďalšie zaujímavé produkty

Záhradný gril s kolieskami - ako nakúpiť najvýhodnejšie?