Záhradné ležadlo s opierkami sivá

Záhradné ležadlo s opierkami sivá

Záhradné ležadlo s opierkami sivá

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 177,60 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo s opierkami sivá - popis produktu

Toto pohodlné záhradné ležadlo s opierkami a poduškou je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny pre relaxovanie pri bazéne, na balkóne alebo na záhrade.Je vyrobené z umelého PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je vhodný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje vysokú stabilitu.Operadlo ležadlá môže byť nastavené do štyroch rôznych polôh. Silne polstrovaná poduška poskytuje maximálne pohodlie.Ležadlo s opierkami v tvare U je navyše esteticky a ergonomicky navrhnuté tak, aby vám poskytlo dodatočnú podporu.Farba:siváMateriál:oceľ / umelý ratan PE / polyester + zvislá bavlnené vláknaRozmery:šírka: 68 cmdĺžka: 195 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 28 cmHmotnosť:13 kgDodáva sa v demonte.,Toto pohodlné záhradné ležadlo s opierkami a poduškou je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny pre relaxovanie pri bazéne, na balkóne alebo na záhrade.Je vyrobené z umelého PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je vhodný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje vysokú stabilitu.Operadlo ležadlá môže byť nastavené do štyroch rôznych polôh. Silne polstrovaná poduška poskytuje maximálne pohodlie.Ležadlo s opierkami v tvare U je navyše esteticky a ergonomicky navrhnuté tak, aby vám poskytlo dodatočnú podporu.Farba:siváMateriál:oceľ / umelý ratan PE / polyester + zvislá bavlnené vláknaRozmery:šírka: 68 cmdĺžka: 195 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 28 cmHmotnosť:13 kgDodáva sa v demonte.

Produkt Záhradné ležadlo s opierkami sivá patrí do skupiny produktov Záhradné lehátka, patrí značke Vida, farebný variant je sivá, z materiálu Technoratan, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné ležadlá od značky Vida, vo farebnej verzii sivá, je vyrobený z materiálu Technoratan v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné ležadlo s opierkami sivá má priradený EAN kód 8719883785974.

Záhradné ležadlo s opierkami sivá - parametre produktu

FARBASivá
HMOTNOSŤ13 kg
MATERIÁLKov
MATERIÁLPlast
MATERIÁLPolyester
MATERIÁLTechnoratan
DEKORUmelý ratan
POLOHOVACIEÁno
VÝŠKA95 cm
OBSAH SETU1x ležadlo
OBSAH SETU1x poduška
SKLADACIENie
DĹŽKA195 cm
ŠÍRKA68 cm
OPIERKY RUKÁno
VÝŠKA SEDU28 cm
Hmotnosť13000.000g
KategóriaLežadlá, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá
ZnačkaVida
Farbasivá
MateriálTechnoratan
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN8719883785974

Záhradné ležadlo s opierkami sivá - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo s opierkami sivá - ďalšie zaujímavé produkty