Záhradné ležadlo čierna Dekorhome

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 286,80 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome - popis produktu

Toto pohodlné polyratanový záhradné ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny pre relaxovanie pri bazéne, na balkóne, na dvore alebo pri táboráku, či už cez prázdniny, alebo vo vašom voľnom čase. Záhradné lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je vhodný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje vysokú stabilitu. Obe strany lehátka je možné vytiahnuť hore a nastaviť do rôznych úrovní tak, aby ste si pri sedení či ležaní mohli nájsť tú najpohodlnejšiu polohu. Silne polstrovaný, odnímateľný sedák a bedrovej vankúše s penovou výplňou vám poskytnú maximálne pohodlie. Poťah podušiek možné sňať pre ľahšiu pranie či údržbu. Zostavenie záhradného lehátka je jednoduché. Farba:čierna Materiál:polyratan / látka / oceľ Rozmery:šírka: 60 cmdĺžka: 195 cmvýška: 60 cm výška sedu: 32 cm hrúbka podušky: 4 cmrozmery vankúša: 55 x 34 x 15 cm Hmotnosť:22,5 kg Dodávané v demonte.,Toto pohodlné polyratanový záhradné ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny pre relaxovanie pri bazéne, na balkóne, na dvore alebo pri táboráku, či už cez prázdniny, alebo vo vašom voľnom čase. Záhradné lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je vhodný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje vysokú stabilitu. Obe strany lehátka je možné vytiahnuť hore a nastaviť do rôznych úrovní tak, aby ste si pri sedení či ležaní mohli nájsť tú najpohodlnejšiu polohu. Silne polstrovaný, odnímateľný sedák a bedrovej vankúše s penovou výplňou vám poskytnú maximálne pohodlie. Poťah podušiek možné sňať pre ľahšiu pranie či údržbu. Zostavenie záhradného lehátka je jednoduché. Farba:čierna Materiál:polyratan / látka / oceľ Rozmery:šírka: 60 cmdĺžka: 195 cmvýška: 60 cm výška sedu: 32 cm hrúbka podušky: 4 cmrozmery vankúša: 55 x 34 x 15 cm Hmotnosť:22,5 kg Dodávané v demonte.

Produkt Záhradné ležadlo čierna Dekorhome patrí do skupiny produktov Záhradné lehátka, patrí značke Vida, farebný variant je ČIERNA, z materiálu Technoratan, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradné ležadlá od značky Vida, vo farebnej verzii ČIERNA, je vyrobený z materiálu Technoratan v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné ležadlo čierna Dekorhome popisuje EAN kód 8719883729237.

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome - parametre produktu

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo čierna Dekorhome - ďalšie zaujímavé produkty