Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021 - popis produktu

Zdokonalená zimná pneumatika s vynikajúcou zimnou priľnavosťou a kratšou brzdnou dráhou Skvelý výkon v zime nemusí stáť majetok.Pneumatika sava eskimo s3+ si zachováva pevnú priľnavosť na mokrých a zasnežených cestách – o jednu starosť menej, keď klesne teplota.Klasifikovaná symbolom snehovej vločky na použitie v zime. Spoľahlivá priľnavosť na zimných cestách Osvedčené brzdné vlastnosti na mokrom povrchu Odolnosť proti akvaplaningu Dobrá kilometrová životnosť Spoľahlivá priľnavosť na zimných cestách Užite si lepšie ovládanie v studených a snehových podmienkach.Zdokonalená zimná siliková zmes znamená, že pneumatika eskimo s3+ zostáva mäkká a pružná pri nízkej teplote, čo zlepšuje priľnavosť a ovládateľnosť.Symbol snehovej vločky označuje, že táto pneumatika spĺňa prísne výkonové normy pre zimné pneumatiky. Osvedčené brzdné vlastnosti na mokrom povrchu Pneumatika Eskimo S3+ využíva špeciálnu živicu, ktorá poskytuje lepšiu priľnavosť a kratšiu brzdnú dráhu na mokrých vozovkách.Dizajn dezénu má pridané hrany, ktoré ešte viac zlepšujú záber.Odolnosť proti akvaplaningu Smerový dizajn so širokými drážkami dezénu účinne rozptyľuje vodu a kašovitý sneh, čo znižuje riziko akvaplaningu.Dobrá kilometrová životnosť Pneumatika Sava Eskimo S3+ vydrží dlhšie, a tak šetrí vaše peniaze. Konštrukcia pneumatiky zabezpečuje rovnomerné opotrebovanie na celom povrchu.S trvácnou zmesou dezénu prejdete viac kilometrov s menej častou výmenou pneumatík.

Sava je známy slovinský výrobca pneumatík s dlhou tradíciou. Slovinsko je krajinou nielen s rovinami a miernym podnebím, ale je tiež krajinou s Julskými a Karawanskými Alpami, kde je v zime v prevádzke mnoho cestných sediel. Preto neprekvapí, keď má Sava vo svojom sortimente vydarené zimné pneumatiky. Od sezóny 2010 je jedným z takýchto modelov zimná pneumatika Sava Eskimo S3 +, ktorá vyniká výborným výkonom v zimných podmienkach, ale aj komfortom, spoľahlivosťou a výbornou životnosťou. Modernizovaná polymérová zmes sa pýši skvelou priľnavosťou a výkonom v zimných podmienkach. Sava Eskimo S3 + bola kladne hodnotená v mnohých nezávislých testoch napr. ÜAMTC-TEST, TSC, Stiftung aj v známom teste ADAC. Cena tohto modelu je však natoľko zaujímavá, že určite osloví ekonomicky zmýšľajúcich vodičov nielen vozidiel strednej triedy, ale aj rodinných vozidiel. Charakteristickým prvkom modelu S3 + sú tri hlboké pozdĺžne drážky, ktoré spoločne so smerovým dezénom a širokými bočnými kanálikmi, zvyšujú bezpečnosť jazdy v roztopenom snehu na vode. Pre bezpečnosť prevádzky sú iste dôležité aj indikátory opotrebovania dezénu, ktoré pomáhajú strážiť minimálnu 4 mm hĺbku zimného dezénu. V továrni Sava však po vzore mnohých tradičných výrobcov pneumatík myslia aj na ekológiu. Pri modeli Eskimo S3 + sa podarilo pri výrobe významne znížiť podiel škodlivých PCA olejov. Sava Eskimo S3 + je kvalitná zimná pneumatika, ktorá vás pri vysokej miere bezpečnosti a výborných jazdných vlastnostiach nebude stáť zbytočne veľa peňazí!

Tento produkt sa nachádza v kategórii Zimné pneumatiky, patrí pod značku Sava, v ponuke predajcu Autoobuv.sk, Tirendo.sk, Pneuboss.sk, Spintero.sk.

Produkt Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021 je označený EAN kódom 4038526073846.

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021 - parametre produktu

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021 - história ceny a dostupnosti

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 ESKIMO S3 + 84T 3PMSF, Rok výroby (DOT): 2021 - ďalšie zaujímavé produkty