Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 28,49 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený - popis produktu

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený z kategórie Záhrada | Grily a krby | Grily | Mini gril kúpite na Kokiskashop.sk za 28.49 €. Vonkajší gril s netradičným designom je vhodný pre grilovanie na záhrade, terase alebo balkóne a vďaka svojim malým rozmerom je vhodný aj na cesty. Tento retro štýlový gril je tiež vhodný ako darček - určite poteší Vašich blízkych! Gril je uzatvárateľný, má drevené rukoväte a centrálne vetranie. Upozornenie! V grile nikdy nezapaľujte veľký oheň! Gril by sa mohol poškodiť! Veľkým ohňom sa rozumie taký, kedy sa podpalový materiál dotýka stien alebo z krbu šľahajú plamene. Technické údaje: výška: 45 cm vnútorný priemer: 30 cm priemer grilovacej plochy: 29 cm Obsah balenia: 1 x čiastočne demontovaný gril

Produkt Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradné grily, je v ponuke značky Garthen v ponuke e-shopu Kokiskashop.sk.

Produkt Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený má EAN kód 4025327999000.

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený - parametre produktu

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený - história ceny a dostupnosti

Garthen 698 Záhradný mini gril guľatý zelený - ďalšie zaujímavé produkty