Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 126,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé - popis produktu

Vychutnávajte si čerstvý vzduch v záhrade, na terase alebo na balkóne: záhradné stoličky Blumfeldt Torremolinos s mäkkým čalúnením umožňujú oddychové chvíle vo vonkajšom prostredí. So záhradnými stoličkami Blumfeldt Torremolinos zažijete nebo na zemi - vďaka kombinácii poťahu ComfortMesh a čalúnenia ClassicComfort môžete sedieť ako na obláčiku. Inteligentná tkanina ComfortMesh je nepremokavá, priedušná, odolná voči poveternostným vplyvom, veľmi rýchlo schne a dá sa jednoducho vyčistiť vlhkou utierkou. Takže stoličky sú vždy pripravené na ďalšie opaľovanie. Má tiež dlhodobú úžitkovú hodnotu. Rám z hliníkových rúrok je maximálne stabilný, takže záhradná stolička váži len 4 kg. Práškové lakovanie kovových častí sa postará o dodatočnú odolnosť voči poveternostným vplyvom. A keďže oddych je najkrajší vo dvojici, dodávajú sa záhradné stoličky Torremolinos rovno v praktickej sade 2 kusov. Dokonalá relaxácia: so záhradnými stoličkami Blumfeldt Torremolinos si môžete vychutnať bezstarostné hodiny na čerstvom vzduchu vďaka mäkkému sedeniu a robustnému rámu.

Produkt Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé je možné nájsť medzi produktmi v skupine Zahradné stoličky, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Hliníkové stoličky, je v ponuke značky Blumfeldt, v ponuke predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé je označený EAN kódom 4060656152191.

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé - parametre produktu

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Torremolinos, záhradné stoličky, 2 ks, hliník, ComfortMesh, tmavosivé - ďalšie zaujímavé produkty