Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia #1425434

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia #1425434

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia #1425434

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 75,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia - popis produktu

Uži si prázdniny, víkendy alebo voľný čas po práci so záhradnou stoličkou blumfeldt London – na záhrade, na terase alebo na balkóne.So záhradnou stoličkou blumfeldt London môžeš vďaka kvalitnému poťahu z textilénu odpočívať ako na obláčiku. Aby stolička splnila všetky požiadavky relaxu, jej operadlo sa dá nastaviť v 5 polohách a umožňuje celkovo 6 pozícií sedenia. Pletivo z textilénu je odolné proti poveternostným vplyvom, mimoriadne rýchlo schne a dá sa bez problémov vyčistiť. Takže stolička je vždy pripravená na ďalšie opaľovanie. Dlhodobá úžitková hodnota tiež nie je zanedbateľná: rám je vyrobený z robustného hliníka, takže skladacia stolička váži iba 5,5 kg. Práškové lakovanie rámu sa postará o dodatočnú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vďaka jednoduchému skladaciemu mechanizmu sa dá stolička v niekoľkých jednoduchých krokoch zložiť na praktickú veľkosť na uskladnenie alebo prepravu. Maximálnu ochranu zabezpečuje sklopná bezpečnostná páka, ktorá zabráni neželanému sklopeniu záhradnej stoličky.Uži si chvíle pokoja v prírode: stolička blumfeldt London ťa sprevádza pri oddychu počas jari a leta.

Tento produkt nájdete v skupine Zahradné stoličky, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia #1425434 patrí do skupiny produktov Hliníkové stoličky, je v ponuke značky Blumfeldt, v ponuke predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia #1425434 popisuje EAN kód 4260552211767.

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia - parametre produktu

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt London, záhradná stolička, textilén, hliník, 6 pozícií, skladacia - ďalšie zaujímavé produkty