Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - popis produktu

Aku kosačka Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah): S rotačnou akumulátorovou kosačkou na trávu Einhell RASSARO pokosíte váš trávnik ľahko, rýchlo a šetrne k životnému prostrediu. Vďaka šesťstupňovému nastaveniu výšky kosenia (25 – 75 mm) a širokému záberu, 38 cm upravíte trávnaté plochy presne podľa vašich predstáv. Integrovaný hrebeň na trávu vám umožní aj presné kosenie v blízkosti okrajov. Pohodlné ovládanie kosačky zaisťuje ľahké hliníkové držadlo s ergonomickým uchopením, ktoré možno navyše výškovo nastaviť. Kosačka má veľký zberný kôš na trávu s kapacitou 45 litrov a každého záhradníka iste poteší aj funkcia mulčovania. Na činnosť aku kosačky Einhell RASSARO sú potrebné dve 18 V batérie série Power X-Change, ktoré sú spolu s nabíjačkou súčasťou balenia.  Kľúčové vlastnosti rotačnej kosačky na baterku Einhell RASSAROAku kosačka Einhell RASSARO je vhodná pre plochy do 450 m2Centrálne nastavenie výšky kosenia šiestimi úrovňamiIntegrovaný hrebeň na trávu umožňuje kosenie v blízkosti okrajovVýškovo nastaviteľné ergonomické držadlo z ľahkého hliníkaŠiroké plastové kolesá sú šetrné voči trávnikuSúčasťou je mulčovací klinPlastový kôš na trávu s objemom 45 litrov s indikátorom naplneniaEinhell RASSARO má integrovanú prepravnú rukoväťVrátane dvoch batérií a rýchlonabíjačky (Power X-Twincharger 3A) Einhell RASSARO patrí do série Power X-ChangeS náradím série Power X-Change už nebudete musieť strácať čas hľadaním vyhovujúcej batérie, pretože s týmto systémom vám bude na všetky práce stačiť iba jedna batéria s nabíjačkou.  Všetky batérie navrhnuté ako člen rodiny Power X-Change totiž môžu byť flexibilne a bez obmedzenia použité do všetkých prístrojov tejto série. Jednou batériou tak môžete poháňať skrutkovače, vŕtačky či priamočiare píly. V záhrade pokosíte trávnik, zastrihnete živý plot či zbavíte trávnik lístia. Vysokokvalitné lítiové články Einhell sa sami takmer nevybíjajú, čím je zaručená dlhá životnosť a bezstarostné skladovanie. 

Produkt Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) patrí do skupiny produktov Kosačky na trávu, vyrába ho značka Einhell, nájdete ho v e-shope Alza.sk.

Produkt Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) popisuje EAN kód 4006825635867.

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - parametre produktu

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - história ceny a dostupnosti

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - ďalšie zaujímavé produkty

Einhell - Kosačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - ako nakúpiť najvýhodnejšie?