Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.
Zdvihák motorov určený na demontáž alebo montáž motora do karosérie. Disponuje ľahkou manévrovateľnosťou vďaka šiestim kovovým kolieskam a taktiež sa dá veľmi jednoducho poskladať pre ušetrenie miesta v dielni. Je vyrobený z kvalitnej ocele a nastriekaný farbou vysokej odolnosti. Vylepšená a zosilnená verzia 2T žeriavu pre použitie v automobilovom priemysle. Skladacie nohy. Ľahký prístup k čerpadlu. Technické dáta : - Rozsah výšky zdvihu ramena: 25 - 2000 mm - Rozmery: 1750 x 1040 x 1486 mm Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete na čo sa zamerať pri výbere zdviháka motorov: Zdvihák motorov: Ako si vybrať?
Produkt Asta Zdvihák motorov 2T A-32002 patrí do skupiny produktov Zdviháky na motor, vyrába ho značka Asta.
Produkt Asta Zdvihák motorov 2T A-32002 má priradený EAN kód 5901832950714.
Kategória | Zdviháky na motor |
Značka | Asta |
EAN | 5901832950714 |
Kvalitní Zdvihák hydraulický 0,5t GEKO G02100 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Náradie pre auto | Hevery a podpery na auto
Zdvihák je zariadenie najvyššej kvality, ktoré je nepostrádateľné v každej profesionálnej dielni a garáži. Pevná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a odolnosť. Zdvihák má malé rozmery a hmotnosť, čo uľahčuje jeho prepravu a skladovanie. Zhoda s európskymi bezpečnostnými
Hydraulický stĺpový zdvihák 2T G01050 | Stĺpový zdvihák (hever) je určený na používanie v automobilových dielňach, ako aj v domácich garážach. Jednoduchá, pevná konštrukcia zvyšuje spoľahlivosť zariadenia. Malé rozmery zaručujú jednoduché používanie a vysokú
Motorový olej MOL Dynamic GARDEN 2T, 0,6 l: Kvalitný olej pre dvojtaktné motory Filedmann bol vyvinutý špeciálne pre celkovú ochranu a čistotu motora. Je určený predovšetkým na miešanie palivovej zmesi a spĺňa všetky súčasné špecifikácie. Zabraňuje poškodeniu sviečok a
Motorový olej Castrol Garden 2T: Vysoko kvalitný motorový olej API TC pre tú najlepšiu starostlivosť o vašu záhradnú techniku. Olej Castrol Garden 2T je vhodný pre všetky dvojtaktné motory, takže ho môžete používať do kosačiek, reťazových píl, krovinorezov a ďalších
Syntetický 2T motorový olej Bel-Ray Si-7 2T je dvojtaktný motocyklový olej špeciálne vyvinutý pre použitie v systémoch injektory / automatické mazivá, ale môže byť použitý aj ako premix. Formulovaný tak, aby znižoval zvyšky dymu a uhlíka a zároveň poskytoval najvyššiu
100 % syntetický motorový olej Ester 2T Bel-Ray H1-R Racing je vyvinutý pre všetky dvojtaktné motory s výkonným ventilom. Pokročilé 100 % syntetické oleje na báze esteru priľnú ku kovu a zabraňujú opotrebovaniu pri všetkých 2-taktných aplikáciách. Motorový olej spaľuje čisto,
Umiestnenie zdvíhacích bodov, zdvihák 0863014 od výrobca TRUCKTEC AUTOMOTIVE
Motocyklový olej Castrol 2T 1L | | Vlastnosti: | | obsah [litr] 1 l
Plne syntetický motorový olej pre mazanie dvojtaktných motorov, ktorý splňuje a prekračuje vysoké požiadavky ich výrobcov. Bol špeciálne vyvinutý pre profesionálne použitie vo vysoko zaťažených endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a
Hliníkový nízkoprofilový zdvihák, vhodný na použitie najmä v menších priestoroch. Zdvihák má dvojité valce na rýchlejšie zdvíhanie a rukoväte na prenášanie, ktoré uľahčujú jeho premiestňovanie. Vhodný na zdvih menších automobilov. Rýchly nízkoprofilový zdvihák
RURIS 2TT je minerálny olej na mazanie všetkých dvojtaktných , vzduchom chladených motorov motocyklov, mopedov, reťazových píl a pod. Je určený na prípravu zmesi olej/benzín, pomer je stanovený výrobcom motora. API: TC Obsah balenia: 125ml Počet v kartóne: 20 x 125ml
Motorový olej pre 2T motory záhradnej techniky vyrobený na báze minerálneho základového oleja s pridaním aditív pre zlepšenie protioderových vlastností, ktoré napomáhajú k predĺženiu životnosti motora. Má skvelú miešateľnosť s benzínom, čím vzniká homogénna a stabilná
Ručný zdvihák, ktorý je možný využiť aj ako zdvíhací stôl alebo na prepravu materiálu. Obsluhuje sa ručne, zdvih je zaistený pomocou pumpy ovládanej nohou, spúšťanie dole potom vykonáte ručné páčkou. Kompaktný a užívateľsky prívetivý zdvihák s univerzálnym využitím
Motorový olej Farmer Tools 2T – 1 l:Výberom riadneho motorového oleja prispievate k vyššej životnosti vašej motorky a vyhnete sa nepríjemným poruchám motora. Všeobecné pravidlo hovorí, že je najlepšie vykonávať výmenu oleja po najazdení 10-15 tisíc km. Ak ste však vodič,
Motorový olej Castrol OUTBOARD 2T 1L | | Vlastnosti: | | obsah [litr] 1 l
- objem 1 l | | - vysoko kvalitný olej do benzínu | | - určený pre 2-taktné motory píl, krovinorezov a kosačiek | | - farba červená
Zdvihák využiteľný predovšetkým pri prestavbách a rekonštrukciách interiéru, napríklad na pridržiavanie sadrokartónových platní, drevotrieskových a drevených dosiek, kovových platní, stropných obkladov a podobne. Zdvihák sadrokartónových dosiek GTL 335 18100 Zdvihák
Mobilný zdvíhač, vyhotovenie s kľukovým mechanizmom, sklopným, zdvih 1000 mm. Dodávka = zmontované. Nosnosť = 125 kg. Celková dĺžka = 690 mm. Celková šírka = 517 mm. Celková výška = 1330 mm. Zdvih vretena = 1000 mm. Podjazdová výška = 78 mm. Materiál = hliník. Vlastnosť =