Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 67,88 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm - popis produktu

Gril Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm:Príprava na grilovaciu sezónu môže začať! A s pojazdným záhradným grilom na drevené uhlie bude o to vydarenejšia. Odolnosť grilu zaručí stabilná čierna oceľová konštrukcia so štyrmi nohami. Veľká grilovacia mriežka zase poskytne dostatok občerstvenia pre veľa hladných krkov. Okrem grilovania je možné gril využiť aj na pečenie, alebo opekanie. Gril má hmotnosť 6,5 kg, takže nie je vôbec ťažký na transport na piknik, či dovolenku.Kľúčové vlastnosti záhradného grilu na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cmZáhradný gril na drevené uhlieVhodný aj na pečenie a opekanieOdolnosť grilu zaručí stabilná oceľová konštrukcia s čiernym lakom a štyrmi nohamiVeľká grilovacia mriežka poskytne dostatok občerstvenia pre veľa hladných krkovGril nie je vôbec ťažký na transport na piknik, či dovolenkuRozmery: 75 × 47 × 76 cmVeľkosť plochy na varenie: 75 × 28 cmHmotnosť: 6,5 kg

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné grily, je v ponuke značky SHUMEE v ponuke e-shopu Alza.sk.

Produkt Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm patrí do skupiny produktov Grily na uhlie, patrí značke SHUMEE, nájdete ho v e-shope Alza.sk.

Produkt Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm je označený EAN kódom 8718475849711.

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm - parametre produktu

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm - história ceny a dostupnosti

Zahradný gril na drevené uhlie štvorcový 75 × 28 cm - ďalšie zaujímavé produkty