Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 48,79 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá - popis produktu

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Polstrovanie | Polstrovanie na ležadlá kúpite na Kokiskashop.sk za 48.79 €. Kvalitná šýlová podložka na záhradné ležadlo vo svetlo sivej farbe, nenáročná na údržbu. Poťah je vyrobený zo štruktúrovaného polyesteru. Podložka je navyše vybavená vankúšom v hlavovej časti podložky. Vďaka skrytému všitému zipsu máte možnosť poťah kedykoľvek zložiť a vyčistiť. Vkusné polstrovanie je veľmi pohodlné a premení Vaše záhradné ležadlo na elegantný a pohodlný záhradný nábytok. Na zadnej strane podložky sa nachádzajú upevňovacie pásiky, s ktorými môžete podložku pripevniť k ležadlu. Technické údaje: hrúbka: cca 5 cm šírka: cca 58 cm dĺžka: cca 188 cm veľkosť segmentu (začínajúc od hlavy): 67 - 21 - 44 - 52 cm rozmery vankúša: (š) 20 x (d) 40 cm náplň: penové jadro materiál: štruktúrovaný polyester farba: sivá voduodpudzujúci, ľahké čistenie odnímateľný poťah, umývateľný skrytý zips  Obsah balenia: 1 x podložka vo svetlo sivej farbe rozmery balenia: cca (d) 950 x (š) 300 x (v) 590 mm

Produkt Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá patrí do skupiny produktov Záhradný nábytok, patrí značke Divero, nájdete ho u predajcu Kokiskashop.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné ležadlá od značky Divero v ponuke e-shopu Kokiskashop.sk.

Produkt Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá má priradený EAN kód 4025327060274.

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá - parametre produktu

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá - história ceny a dostupnosti

Záhradné polstrovanie na ležadlo - svetlo sivá - ďalšie zaujímavé produkty