Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené #7341119

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené #7341119

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené #7341119

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 54,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené - popis produktu

Záhradné lehátko Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené:Chcete si na záhrade či terase užívať odpočinok? V tom prípade by sa vám mohlo hodiť ležadlo Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené, ktoré bude zárukou, že si voľné chvíle užijete ešte o niečo viac. Materiálom ležadla OFdegross je oceľ. Na zhotovenie sedadla a opierky chrbta poslúžil kvalitný materiál, akým je Textilen. Kovová konštrukcia poskytuje výnimočnú životnosť a pevnosť. Rozmery sú 198 × 61 × 29 cm. Rozhodujúce parametre ležadla Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené Vďaka záhradnému ležadlu si budete užívať odpočinok v pohodlí Materiálom Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené: oceľ Na zhotovenie sedadla a opierky chrbta poslúžil kvalitný materiál, akým je Textilen Rozmery záhradného ležadla OFdegross sa rovnajú 198 × 61 × 29 cm

Produkt Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené #7341119 patrí do skupiny produktov Záhradné lehátka, patrí značke OFdegross, nájdete ho u predajcu Alza.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné ležadlá od značky OFdegross v ponuke e-shopu Alza.sk.

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené - parametre produktu

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo SUNSHADY zelené - ďalšie zaujímavé produkty