Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 203,20 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá - popis produktu

Toto polyratanový záhradné ležadlo je kombináciou štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy! Vďaka vodoodolnému polyratanu sa opaľovací lehátko ľahko čistí, je pevné a odolné a vhodné pre každodenné použitie. Lehátko disponuje silným oceľovým rámom s práškovým nástrekom, ktorý je veľmi pevný a odolný. Obe strany lehátka možno vytiahnuť hore a nastaviť ich do rôznych úrovní, aby ste si mohli nájsť polohu, ktorá je vám pri sedení či ležaní najpohodlnejšie. Výrazné a silne polstrované podušky s penovou výplňou vám poskytnú maximálne pohodlie. Poťahy podušiek sú nenáročné na údržbu a môžete ich ľahko zložiť a vyprať. Zostavenie lehátka je jednoduché. Balenie obsahuje 1 opaľovací ležadlo a 1 veľkú podušku na sedadlo. Poznámka: Odporúčame ležadlo v daždi, snehu alebo mrazu prikryť. Farba:hnedá / krémovo bielačierna / krémovo bielačierna / modráčierna / červená Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:oceľ / umelý ratan PE / 100% polyester Rozmery lehátka:šírka: 60 cmdĺžka: 195 cmvýška: 31 cm hrúbka podušky: 5 cm Hmotnosť:20 kg Dodávané v demonte.

Produkt Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá patrí do skupiny produktov Zahradné stany od značky Vida, farebná verzia je krémová, je vyrobený z materiálu Technoratan, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné lehátka, patrí značke Vida, farebný variant je krémová, z materiálu Technoratan, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá patrí do skupiny produktov Záhradné ležadlá od značky Vida, vo farebnej verzii krémová, je vyrobený z materiálu Technoratan v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá popisuje EAN kód 8718475613947.

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá - parametre produktu

FARBABiela
FARBAČierna
FARBAModrá
FARBAČervená
FARBAHnedá
FARBAKrémová
ŠTÝLModerný
HMOTNOSŤ20 kg
MATERIÁLKov
MATERIÁLPlast
MATERIÁLLátka
MATERIÁLTechnoratan
DEKORUmelý ratan
POLOHOVACIEÁno
ŠÍRKA60 cm
SKLADACIENie
DĹŽKA195 cm
VÝŠKA31 cm
BAREVNÁ VARIANTAHnedá
Hmotnosť20000.000g
KategóriaStany, Ležadlá, Zahradné stany, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá
ZnačkaVida
Farbakrémová
MateriálTechnoratan
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN8718475613947

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo polyratan / látka Dekorhome Hnedá - ďalšie zaujímavé produkty