Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá

Najnižšia cena za posledných 60 dní: 97,40 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá - popis produktu

Toto opaľovací lehátko sa pre vás stane dokonalým útočiskom, kde môžete leňošiť a užívať si voľného času na záhrade, dvore, terase či pláži. Dvojité ležadlo je vyrobené z kvalitnej oxfordskej látky, ktorá skvele odoláva vplyvom počasia, môžete ho teda vonku používať po celý rok. Oceľový rám s práškovým nástrekom zlepšuje jeho stabilitu a prevádzkovú životnosť. Súčasťou balenia sú aj dva mimoriadne pohodlné, husto polstrované vankúšiky pre vaše pohodlie. Polyesterové povlaky vankúšov sú nenáročné na údržbu a ľahko ich stiahnete a vyperiete. Zostavenie vonkajšie postele je jednoduché. Balenie obsahuje opaľovací ležadlo s dvoma vankúšikmi. Farba:krémováružovámodrázelenáhnedáčiernaantracit Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:oceľ / látka Rozmery:šírka: 173 cmdĺžka: 200 cmvýška: 45 cm veľkosť plochy na ležanie: 145 x 200 cm Hmotnosť:65,7 kg Dodávané v demonte.

Záhradná posteľ Záhradné ležadlo textil hnedé:Rádi relaxujete po náročném dni na čerstvém vzduchu? Vaše přání by mohla splnit zahradní postel SHUMEE, u které jistě oceníte pohodlí a vysokou stabilitu. Materiálem vybraným ke zhotovení postele je látka a ocel. Radost vám tak udělá dlouhá životnost výrobku. Rozměry zahradní postele SHUMEE jsou 200 × 173 × 45 cm. U této zahradní postele převládá hnědá barva. Hlavní přednosti produktu Zahradní lehátko textil hnědé Zahradní postel SHUMEE je skvělou volbou pro odpočinek na zahradě nebo terase Mezi materiál pro její výrobu patří látka a ocel Postel splňuje normy pro venkovní používání Rozměry zahradní postele SHUMEE činí 200 × 173 × 45 cm Barva je hnědá

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá - parametre produktu

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá - ďalšie zaujímavé produkty

Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome Hnedá - ako nakúpiť najvýhodnejšie?