Záhradné ležadlo bambus / biela

Záhradné ležadlo bambus / biela

Záhradné ležadlo bambus / biela

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné ležadlo bambus / biela - popis produktu

V tomto bambusovom ležadle sa vám bude pohodlne relaxovať. Ležadlo sa hodí sa na záhradu i na terasu.Je vyrobené z vysoko kvalitného bambusu, pre ktorý je typická vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.Ležadlo je polohovacie - operadlo sa dá sklopiť v 4 polohách. Vďaka použitému plátnu zo zmesi bavlny a polyesteru sa vám v ňom bude pohodlne sedieť.Ležadlo sa dá zložiť, keď ho práve nepoužívate.Farba:hnedá / bielaMateriál:bambus / plátno (30% bavlna, 70% polyester)Rozmery:šírka: 60 cmdĺžka: 112 cmvýška: 75 cmHmotnosť:7,4 kg,V tomto bambusovom ležadle sa vám bude pohodlne relaxovať. Ležadlo sa hodí sa na záhradu i na terasu.Je vyrobené z vysoko kvalitného bambusu, pre ktorý je typická vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.Ležadlo je polohovacie - operadlo sa dá sklopiť v 4 polohách. Vďaka použitému plátnu zo zmesi bavlny a polyesteru sa vám v ňom bude pohodlne sedieť.Ležadlo sa dá zložiť, keď ho práve nepoužívate.Farba:hnedá / bielaMateriál:bambus / plátno (30% bavlna, 70% polyester)Rozmery:šírka: 60 cmdĺžka: 112 cmvýška: 75 cmHmotnosť:7,4 kg

Produkt Záhradné ležadlo bambus / biela je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradné lehátka, patrí značke Vida, farebný variant je hnedá, z materiálu plátno, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné ležadlá od značky Vida, vo farebnej verzii hnedá, je vyrobený z materiálu plátno v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné ležadlo bambus / biela označuje EAN kód 8718475909088.

Záhradné ležadlo bambus / biela - parametre produktu

FARBABiela
FARBAHnedá
POLOHOVACIEÁno
VÝŠKA75 cm
ŠÍRKA60 cm
SKLADACIEÁno
MATERIÁLBambus
MATERIÁLPlátno
HMOTNOSŤ7,4 kg
DĹŽKA112 cm
Hmotnosť7400.000g
KategóriaPlátna, Ležadlá, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá
ZnačkaVida
Farbahnedá
Materiálplátno
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN8718475909088

Záhradné ležadlo bambus / biela - história ceny a dostupnosti

Záhradné ležadlo bambus / biela - ďalšie zaujímavé produkty

Záhradné ležadlo bambus / biela - ako nakúpiť najvýhodnejšie?