Záhradné lehátko polohovací bambus

Záhradné lehátko polohovací bambus

Záhradné lehátko polohovací bambus

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 159,10 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Záhradné lehátko polohovací bambus - popis produktu

Toto kvalitné bambusové ležadlo s 3 nastaviteľnými pozíciami v sebe spája štýl a funkčnosť.Ležadlo je vyrobené z masívneho bambusu a je určené pre vonkajšie použitie po celý rok.Bambusový materiál je odolný a pevný, ale zároveň aj ľahký.Farba:prírodná hnedáMateriál:bambusRozmery:šírka: 65 cmdĺžka: 200 cmvýška: 24 - 87 cmHmotnosť:18 kg

Tento produkt sa nachádza v kategórii Záhradný nábytok, patrí značke Vida, farebný variant je hnedá, z materiálu bambus, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné lehátko polohovací bambus je možné nájsť medzi produktmi v skupine Sady nábytku, vyrába ho značka Vida, farebný variant je hnedá, materiálové prevedenie je bambus, v ponuke predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné lehátka, patrí značke Vida, farebný variant je hnedá, z materiálu bambus, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk.

Produkt Záhradné lehátko polohovací bambus označuje EAN kód 8718475909163.

Záhradné lehátko polohovací bambus - parametre produktu

FARBAHnedá
HMOTNOSŤ18 kg
POLOHOVACIEÁno
VÝŠKA87 cm
VÝŠKA24 cm
ŠÍRKA65 cm
SKLADACIEÁno
DĹŽKA200 cm
MATERIÁLBambus
Hmotnosť18000.000g
KategóriaNábytok, Záhradný nábytok, Sady nábytku, Ležadlá, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá, Záhradný nábytok z bambusu
ZnačkaVida
Farbahnedá
Materiálbambus
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk
EAN8718475909163

Záhradné lehátko polohovací bambus - história ceny a dostupnosti

Záhradné lehátko polohovací bambus - ďalšie zaujímavé produkty