Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 269 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové - popis produktu

Záhradné ležadlo Xolani béžové Dizajnové záhradné ležadlo Xolani ponúka špeciálny druh pohodlia a privedie vás do sveta zázrakov a radosti. Nechajte sa unášať príjemným pocitom uvoľnenia a pohodlne sa usalašte na tomto krásnom záhradnom ležadle. Bukové drevo spracované v nadčasovom dizajne zaručene upriami pozornosť okoloidúcich na vašu záhradu či terasu. Operadlo je možné nastaviť pre tú najpohodlnejšiu polohu počas relaxovania. Nadčasové prevedenie ľahko skombinujete so záhradným nábytkom a ďalšími doplnkami. Poďte si s nami oddýchnuť, zrelaxovať. Ďalší krásny kúsok do záhrady, je ním záhradné ležadlo Xolani. Rozmer: 95cm x 70cm x 90cm (š x h x v)Materiál: bukové drevo, tkanina (100% polyester)Výplň vankúša: silikónové vláknoFarba: prírodná hnedá, béžová

Tento produkt nájdete v skupine Záhradný nábytok, patrí značke Sofahouse, z materiálu Drevené, látka, nájdete ho u predajcu Estilofina.sk.

Produkt Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové patrí do skupiny produktov Záhradné ležadlá od značky Sofahouse, je vyrobený z materiálu Drevené, látka v ponuke e-shopu Estilofina.sk.

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové - parametre produktu

Hmotnosť10 kg
Dĺžka95 cm
Šírka90 cm
Výška70 cm
MateriálDrevené
Farba
KategóriaZáhradný nábytok, Ležadlá, Záhradné ležadlá
ZnačkaSofahouse
MateriálDrevené, látka
E-shopEstilofina.sk

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové - história ceny a dostupnosti

Sofahouse Záhradné ležadlo Xolani béžové - ďalšie zaujímavé produkty