Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 150,60 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo - popis produktu

Záhradné lehátko ROJAPLAST Ležadlo VICTORIA:Pripravujete sa na leto a premýšľate, ako si spríjemniť pobyt v záhrade? Kúpte si záhradné ležadlo ROJAPLAST. Toto ležadlo je vhodné ako do záhrady, tak na terasu, alebo napríklad aj do zimnej záhrady. Má kvalitnú drevenú konštrukciu z tropického dreva Shorea hnedej farby. Je polohovateľné a na zadných nôžkach je vybavené praktickými kolieskami. Oceníte výsuvný stolček, ktorý pridáva ležadlu komfort.Kľúčové vlastnosti záhradného ležadla ROJAPLAST VICTORIAZáhradné ležadlo ROJAPLAST VICTORIA z tropického dreva ShoreaVhodné do záhrady, na terasu, do zimnej záhrady, alebo k bazénuKvalitná drevená konštrukciaTropické drevo Shorea hnedej farbyPolohovateľnéPraktické kolieska na prevážanieVýsuvný stolček pre väčší komfortMateriál záhradného ležadla ROJAPLAST VICTORIAZáhradné ležadlo ROJAPLAST VICTORIA je vyrobené z tropického dreva Shorea. Vďaka kvalitnému materiálu odoláva nielen vode, ale aj slnečnému žiareniu, takže jeho hnedá farba bude zachovaná po dlhú dobu. Pre väčší komfort je ležadlo vybavené stolčekom, ktorý môžete podľa potreby vysunúť, alebo zasunúť.  Mobilné záhradné ležadloVýrobca záhradného ležadla ROJAPLAST VICTORIA myslel nielen na pohodlie pri odpočinku, ale aj na ľahkú a jednoduchú manipuláciu s ležadlom. Preto ho vybavil praktickými kolieskami. Pomocou nich môžete ležadlo jednoducho premiestniť tam, kam práve potrebujete. Napríklad z terasy k bazénu. Má polohovateľný chrbát. Môžete si zvoliť či budete na ležadle ležať, alebo sedieť. Hmotnosť:22 kgMaximálna výška operadla od zeme:82 cm

Záhradné lehátko VICTORIA

Masívne záhradné lehátko VICTORIA z tropického dreva Shorea je vybavené malým vysunuteľným stolíkom, vďaka čomu je ležadlo ešte komfortnejšie! Vysoko kvalitný produkt s dlhodobou životnosťou!

Materiál: tropické drevo Shorea Rozmery:
  • ŠxVxD: 57 x 82 x 193 cm
  • výška sedu: 27 cm
  • hmotnosť: 22kg
  • nosnosť: 110kg
Farebné prevedenie: hnedá / tropické drevo Shorea   

 

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Lehátka kúpite na Kokiskashop.sk za 175.79 €. Záhradné polohovacie lehátko z tropického dreva MERANTI. Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie. Táto drevina našla svoje uplatnenie predovšetkým v exteriéri pri výrobe záhradného nábytku, okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť a dobrú opracovateľnosť. Rovnako ako atraktívnym vzhľadom vyniká Meranti vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam a dlhou životnosťou. Technické údaje: výška výrobku (výška sedu od zeme): 27 cm výška výrobku (max. výška operadla): 82 cm šírka výrobku: 57 cm dĺžka výrobku: 193 cm hmotnosť: 18 kg nosnosť: 110 kg materiál: drevo Meranti farba: tropické drevo Meranti rozmery balenia: 182 x 63 x 9 cm Obsah balenia: 1 x VICTORIA lehátko - MERANTI

Masívne záhradné lehátko VICTORIA je vyrobené z tropického dreva Shorea. Ležadlo je polohovateľné a je vybavené malým vysunutelným stolíkom. Pre ľahšiu manipuláciu a presun je vybavené kolieskami. Vysoko kvalitný produkt s dlhodobou životnosťou. Farba:hnedá Materiál:tropické drevo Shorea Rozmery:šírka: 57 cmdĺžka: 193 cmvýška (max. výška operadla): 82 cm výška sedu: 27 cm Nosnosť:110 kg Hmotnosť:22 kg Dodávané v demonte.,Masívne záhradné lehátko VICTORIA je vyrobené z tropického dreva Shorea. Ležadlo je polohovateľné a je vybavené malým vysunutelným stolíkom. Pre ľahšiu manipuláciu a presun je vybavené kolieskami. Vysoko kvalitný produkt s dlhodobou životnosťou. Farba:hnedá Materiál:tropické drevo Shorea Rozmery:šírka: 57 cmdĺžka: 193 cmvýška (max. výška operadla): 82 cm výška sedu: 27 cm Nosnosť:110 kg Hmotnosť:22 kg Dodávané v demonte.

Produkt Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo je možné nájsť medzi produktmi v skupine Záhradný nábytok, patrí značke ArtRoja, ROJAPLAST, farebný variant je hnedá, z materiálu drevo, Masívne drevo, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Záhradné lehátka, patrí značke ArtRoja, ROJAPLAST, farebný variant je hnedá, z materiálu drevo, Masívne drevo, nájdete ho u predajcu Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk.

Produkt Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo patrí do skupiny produktov Záhradné ležadlá od značky ArtRoja, ROJAPLAST, vo farebnej verzii hnedá, je vyrobený z materiálu drevo, Masívne drevo v ponuke e-shopu Dekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk.

Produkt Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo má priradený EAN kód 8595226705089.

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo - parametre produktu

FARBAHnedá
HMOTNOSŤ22 kg
MATERIÁLMasívne drevo
POLOHOVACIEÁno
NOSNOSŤ110 kg
DEKORShorea
ŠÍRKA57 cm
VÝŠKA SEDU27 cm
SKLADACIENie
VÝŠKA82 cm
VÝŠKA27 cm
DĹŽKA193 cm
Hmotnosť22000.000g
KategóriaNábytok, Záhradný nábytok, Ležadlá, Záhradné lehátka, Záhradné ležadlá, Masívny nábytok
ZnačkaArtRoja, ROJAPLAST
Farbahnedá
Materiáldrevo, Masívne drevo
E-shopDekorhome.sk, Inpostele.sk, Mojnabytok.sk, Eshopist.sk, Kokiskashop.sk
EAN8595226705089

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo - história ceny a dostupnosti

Rojaplast VICTORIA 35297 Záhradné ležadlo - ďalšie zaujímavé produkty