White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 72,75 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women - popis produktu

Model: Kosmo RiderColor: whiteHeel: platformfastening: lacingMaterial: genuine leather, textile Material Type: genuine leather, textileLeather properties: Leather is a natural material of animal origin that has its typical properties, such as scars, pigment spots, abrasions or wrinkles.

Produkt White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079 patrí do skupiny produktov Dámska obuv, patrí pod značku PUMA, je vyrobený vo veľkosti 39, vo farebnej verzii biela, šedá, materiálové zloženie pravá koža, Textil v ponuke e-shopu Zoot.sk, Bezvasport.sk, Factcool.sk, Bibloo.sk a je vhodný female.

Tento produkt nájdete v skupine Dámske tenisky od značky PUMA, je vyrobený vo veľkosti 39, farebné prevedenie je biela, šedá, je vyrobený z materiálu pravá koža, Textil, nájdete ho u predajcu Zoot.sk, Bezvasport.sk, Factcool.sk, Bibloo.sk a je navrhnutý female.

Produkt White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079 patrí do skupiny produktov Obuv na platforme, patrí pod značku PUMA, vo veľkosti 39, farebné prevedenie je biela, šedá, materiálové zloženie pravá koža, Textil, v ponuke predajcu Zoot.sk, Bezvasport.sk, Factcool.sk, Bibloo.sk a je dizajnovaný female.

Produkt White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women #634079 je označený EAN kódom 4064535983531.

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women - parametre produktu

Farbašedá
Veľkosťšedá
Určeniefemale
KategóriaTenisky, Dámska obuv, Dámske tenisky, Obuv na platforme
ZnačkaPUMA
Veľkosť39
Farbabiela, šedá
Materiálpravá koža, Textil
Určeniefemale
E-shopZoot.sk, Bezvasport.sk, Factcool.sk, Bibloo.sk
EAN4064535983531

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women - história ceny a dostupnosti

White Women's Platform Sneakers with Leather Details Puma Kosmo Rider - Women - ďalšie zaujímavé produkty