Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 208,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort - popis produktu

Vretenová kosačka Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort: Pomocou vretenovej kosačky Gardena 400C Comfort dosiahnete dokonale upravený anglický trávnik, a to veľmi jednoduchým a rýchlym spôsobom. Kosačka funguje na princípe, pri ktorom sa pri tlačení nožový valec a spodný nôž pohybujú bez vzájomného kontaktu a steblo trávy je tak narovnané a odseknuté. Vďaka tomu, že sa nožový valec a spodný nôž nedotýkajú, je zaistený tichý chod. Kalené žacie vreteno je pritom opatrené nepriľnavou povrchovou úpravou a vyrobené z vysokokvalitnej ocele. Kľúčové vlastnosti vretenovej kosačky Gardena 400 C ComfortRučná vretenová kosačka na úpravu trávnikaNožový valec a spodný nôž pracujú bez vzájomného kontaktuKalené žacie vreteno s nepriľnavou povrchovou úpravouVeľké kolesá so vzorkou pre ľahkú manipuláciuErgonomicky tvarovaná rukoväťParametre:Záber:40 cmVýška kosenia:12 – 42 mmHmotnosť:9,4 kg Úplne bezpečná a komfortná obsluhaManipulácia s kosačkou je veľmi komfortná, k čomu prispievajú veľké kolesá. Riadenie výrazne uľahčujú súčasti z mäkčeného plastu, ktoré tiež umožňujú vynikajúci záber trávnika. Praktické používanie kosačky ponúka ergonomicky tvarovaná rukoväť, tá vďaka svojmu skladaciemu charakteru zaistí tiež nenáročné skladovanie. Gardena 400 C Comfort je jednoducho skvelým pomocníkom na úpravu vášho trávnika.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Kosačky na trávu, vyrába ho značka Gardena, nájdete ho v e-shope Alza.sk.

Produkt Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort je možné nájsť medzi produktmi v skupine Vretenové kosačky, patrí značke Gardena, nájdete ho u predajcu Alza.sk.

Produkt Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort má priradený EAN kód 4078500005074.

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort - parametre produktu

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort - história ceny a dostupnosti

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort - ďalšie zaujímavé produkty

Gardena - Vretenová kosačka 400 C Comfort - ako nakúpiť najvýhodnejšie?