WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm - popis produktu

Futbalová bránka Futbalové bránky set: Máte doma malého športovca, ktorý si rád kope s loptou? Potom mu nesmie chýbať futbalová bránka s loptou. Vaše dieťa si s týmto setom užije veľa zábavy a bude stále v pohybe. Balenie obsahuje 2 bránky so sieťami, loptu a k nej aj potrebnú pumpu. Zložené bránky nezaberú veľa miesta a ľahko ich tak prenesiete. Ich zostavenie vám zaberie maximálne 15 minút a šikovné deti si ich postavia samy. Futbalová sada je vyrobená z kvalitného a odolného PVC a sieť z polyetylénu, takže vám poslúži naozaj dlho. So sadou bránok a loptou sa teraz môžete pustiť do poriadneho zápasu a snažiť sa dať čo najviac gólov. Kľúčové vlastnosti futbalového setu bránok a loptyS futbalovým setom sa vaše dieťa skvele zabaví a bude stále v pohybeZložené bránky sú veľmi skladné a ľahko prenosnéZostavenie futbalových bránok vám zaberie maximálne 15 minútFutbalová sada je vyrobená z kvalitného a odolného PVC a siete z polyetylénuSet je vhodný pre dievčatá aj chlapcov od 3 do 6 rokovBalenie obsahuje:2 bránky, 2 siete, 1 loptu a pumpu na nafúknutie loptyRozmery:61 × 40 × 29 cm

Futbalové bránkyPlastové futbalové bránky ktoré sa dajú rýchlo a ľahko zložiť kdekoľvek je potreba. Umožňujú deťom zahrať si futbal kdekoľvek sa nachádzate.Balenie obsahuje dve futbalové bránky.Rozmery bránky: 29x61x40 cm

Produkt WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm je možné nájsť medzi produktmi v skupine Futbalové lopty, je v ponuke značky Wiky v ponuke e-shopu Alza.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Loptové športy, je v ponuke značky Wiky v ponuke e-shopu Alza.sk.

Produkt WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm patrí do skupiny produktov Športové potreby, vyrába ho značka Wiky, nájdete ho v e-shope Alza.sk.

Produkt WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm označuje EAN kód 8590331181568.

WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm - parametre produktu

WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm - história ceny a dostupnosti

WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm - ďalšie zaujímavé produkty

WIKY - Bránky Futbalové 2ks 57 x 36cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?