Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm

Najnižšia cena za posledných 60 dní: 83,99 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm - popis produktu

Gril CATTARA Gril na drevené uhlie SMOKIE s udiarňou: Gril CATTARA SMOKIE vám umožní pripraviť si lahodné grilované pochúťky na vašej záhrade či terase. Opatrený je priestrannou grilovacou plochou s chrómovaným oceľovým roštom a sekundárnym priestorom určeným na nepriame grilovanie či zaúdenie. Veko disponuje vstavaným teplomerom, pomocou ktorého môžete kontrolovať teplotu vnútri grilu. V prednej časti je umiestnená praktická odkladacia polica na vaše príslušenstvo či prílohy. Reguláciu prúdenia vzduchu potom zaistí klapka na komíne a tiež otvorenie prívodu vzduchu na boku sekundárneho grilovacieho priestoru. Gril je vybavený tiež dvoma kolieskami, ktoré zaručia jeho komfortné premiestňovanie. Pomocou CATTARA SMOKIE pripravíte skvelé grilované pokrmy. Kľúčové vlastnosti grilu na drevené uhlie s udiarňou CATTARA SMOKIEGril CATTARA je ideálny na grilovanie na záhrade či teraseS priestrannou grilovacou plochou s chrómovaným oceľovým roštomPonúka sekundárny priestor určený na nepriame grilovanie či zaúdenieVeko disponuje vstavaným teplomerom na kontrolu teplotyPraktická odkladacia polica v prednej častiMožnosť regulácie prúdenia vzduchuCATTARA SMOKIE s dvomi integrovanými kolieskamiFarebné vyhotovenie: čierne Rozmery: 113 × 100 × 55 cm Hmotnosť:14,7 kg

Tento gril je vybavený komínom s uzatvárateľnou klapkou, priestrannou grilovacou plochou s chrómovaným oceľovým roštom, vekom a sekundárnym grilovacím priestorom pre nepriame grilovanie či zaúdenie. Veko je opatrené vstavaným teplomerom na kontrolu teploty, rozmerná grilovacia plocha s chrómovanou mriežkou a praktická odkladacia polica v prednej časti grilu zaistia pohodlnú prípravu pochutín. Pre reguláciu prúdenia vzduchu možno nastaviť klapku na komíne a zaroveň otvoriť prívod vzduchu na boku sekundárneho grilovacieho priestoru.

Kvalitní Gril na drevené uhlie CATTARA 13048 Smokie s udiarňou z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Záhradné grily a príslušenstvo na grilovanie | Grily na drevené uhlie a udiarne.

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm - parametre produktu

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm - história ceny a dostupnosti

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm - ďalšie zaujímavé produkty

Cattara Gril na drevené uhlie s udiarňou Smokie, 100 x 55 x 113 cm - ako nakúpiť najvýhodnejšie?