Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks

Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks

Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks - popis produktu

Plyšová hračka Canpol babies Hebký maznáčik so zrkadielkom do auta Mouse:Patrí vaše dieťa k obdivovateľom plyšových hračiek? Potom by vám mohol padnúť do oka plyšiak Canpol babies, ktorý je ideálny pre deti od narodenia. Stane sa teda verným spoločníkom od útleho detstva a neskôr veľmi rád pôjde s dieťaťom napríklad aj do škôlky. Ponúkaný plyšiak Canpol babies je vysoký 40,3 cm. Kľúčové vlastnosti plyšiaka Canpol babies Hebký maznáčik so zrkadielkom do auta Mouse Plyšová hračka Canpol babies vyzerá ako myš Je parťákom ako vo dne, tak v noci Hodí sa pre deti od narodenia Plyšová hračka Canpol babies meria 40,3 cm

Canpol babies Hebký maznáčik so zrkadielkom do auta MOUSE Plyšové zrkadielko do auta z kolekcie MOUSE urobí radosť každému dieťatku pri cestovaní alebo len tak v postieľke. Hebký maznáčik o veľkosti 40 cm.

Canpol babies Mouse, 1 ks, Drobné hračky pre deti

Tento produkt nájdete v skupine Hračky pre deti, je v ponuke značky Canpol babies, je vyrobený vo veľkosti 1 ks v ponuke e-shopu Notino.sk, Alza.sk a je prispôsobený unisex.

Produkt Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks patrí do skupiny produktov Plyšové hračky, patrí pod značku Canpol babies, vo veľkosti 1 ks, v ponuke predajcu Notino.sk, Alza.sk a je dizajnovaný unisex.

Produkt Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks má EAN kód 5903407772035.

Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks - parametre produktu

Veľkosť
Určenieunisex
KategóriaHračky, Hračky pre deti, Plyšové hračky
ZnačkaCanpol babies
Veľkosť1 ks
Určenieunisex
E-shopNotino.sk, Alza.sk
EAN5903407772035

Canpol babies Mouse hebký maznáčik so zrkadielkom 0m+ 1 ks - ďalšie zaujímavé produkty