Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 239,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá - popis produktu

Nechať sa hladiť na verande večerným slnkom, sedieť hlboko a mať vyložené ruky na operadlách. Záhradné kreslo Blumfeldt Vermont zhmotňuje nostalgické, vysnené momenty a prináša ich do všedného dňa.Ako potomok staroamerickej záhradnej stoličky sa Vermont vyznačuje všetkými jej vlastnosťami: dozadu padajúce sedadlo s hlbokou sedacou polohou. Rovná, jemne dozadu naklonená chrbtová opierka. A, samozrejme, široké ramenné opierky ponúkajúce dostatok miesta na odloženie čerstvo odšťavenej limonády.Zachovaný klasický dizajn: dosky z jedľového dreva s hrúbkou 1 cm sú ošetrené trojitou vrstvou PA lakovania. Tým je drevo chránené pred dažďom i chladným počasím. Ako samostatný doplnok na terase, balkóne či záhrade ponúka kreslo Vermont nadčasový dizajn prekonávajúci krátkodobé trendy. V hlbokom kresle nájdu mladí i starí príjemný odpočinok a pocit bezpečia.Romantické únikové miesto s nostalgickým nádychom: Záhradné kreslo Blumfeldt Vermont.

Tento produkt nájdete v skupine Zahradné stoličky, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá popisuje EAN kód 4260486154567.

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá - parametre produktu

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Vermont, záhradná stolička, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopiteľná, hnedá - ďalšie zaujímavé produkty