Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 197,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový - popis produktu

Nádherné hodiny v záhrade, na balkóne alebo na terase: slnečník Blumfeldt Twin Peaks s veľkou strechou proti slnku a s dvojitým vrcholom poskytuje chladný tieň v horúcich letných dňoch.Vďaka svojej pôsobivej veľkosti, ktorá pripomína kombináciu dvoch slnečníkov, ochráni Twin Peaks spoľahlivo všetky objekty a ľudí pred priamym slnečným žiarením. Strecha z polyesteru odpudzujúceho vodu s faktorom ochrany pred UV žiarením 50 odolá ľahkému dažďu a UV žiareniu. Robustná a ľahká hliníková tyč s ochranou proti hrdzaveniu zapôsobí nielen svojou vysokou stabilitou, ale tiež umožňuje ľahký prenos celej konštrukcie. Vďaka svojej inteligentnej konštrukcii s jednoduchým zatváracím mechanizmom je možné v okamihu slnečník otvoriť a zatvoriť. Po zatvorení ho môžete priestorovo úsporne uskladniť do ďalšieho použitia. Dodávaný podstavec zabezpečuje bezpečné postavenie za každých okolností.Pre letné chvíle oddychu vonku: slnečník Blumfeldt Twin Peaks presvedčí veľkým slnečníkom, robustnou a ľahkou hliníkovou tyčou a tiež dodávanou základňou.

Produkt Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový patrí do skupiny produktov Slnečníky bočné, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový má priradený EAN kód 4060656229459.

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový - parametre produktu

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Twin Peaks, slnečník, polyester, UV 50, nepremokavý, krémový - ďalšie zaujímavé produkty