Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 45,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit - popis produktu

Pevná skala v slnečnom počasí! Masívny granitový stojan Schirmherr 25HSQ od výrobcu Blumfeldt pripevní pevne váš slnečník v každom počasí.Neprevráti ho nič. Prírodný kameň je pevný, navyše jeho optika tvorí skvelý doplnok na balkóne, terase i v záhrade. Jeho malá konštrukcia ho predurčuje na umiestnenie pri stene.Prípojka (hrdlo) na slnečník z leštenej ušľachtilej ocele je vhodná pre slnečníky s priemerom tyče od 3,5 do 4 cm. Umelohmotný krúžok navyše bráni priamemu kontaktu a poškodeniu oboch kovových tyčí. Dve zaisťovacie skrutky na držiaku slúžia na zabezpečenie slnečníka a dodajú mi prídavnú stabilitu na stojane. Objímka na hranici ku kamennej časti ponúka taktiež vyššiu stabilitu.Štyri protišmykové nožičky zabezpečujú bezpečné státie, bočné úchytky zase slúžia na jednoduché premiestňovanie. Vďaka tomu stojan na slnečník Blumfeldt Schirmherr 25HSQ s hmotnosťou 25 kg ľahko premiestnite na želané miesto, na ktorom si chcete oddýchnuť v príjemnom tieni.Dostupné varianty: štvorcový (produktové číslo: 100313,561), okrúhly (100313,562), obdĺžnikový (100313,563)

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit je možné nájsť medzi produktmi v skupine Slnečníky bočné, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Podstavec pod slnečník, patrí značke Blumfeldt v ponuke e-shopu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit má priradený EAN kód 4260486159234.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit - parametre produktu

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit - ďalšie zaujímavé produkty