Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 113,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé - popis produktu

Hojdacie kreslo Blumfeldt Roqueta Chair je decentným doplnkom v záhrade, na balkóne alebo terase. Nadčasový dizajn hojdacieho kresla dokonale zapadne do každého záhradného prostredia a zaujme svojou jednoduchou eleganciou v štýle 50. rokov. Vďaka poťahu s veľkosťou ôk 4 mm je hojdacie kreslo Roqueta so svojou vzdušnosťou vynikajúce na teplé slnečné dni. Hojdacie kreslo zvládne všetky poveternostné podmienky. Rám je vyrobený z práškovo lakovanej ocele a skrutky sú pozinkované. Vďaka hladkým povrchom je čistenie obzvlášť jednoduché a rýchle. So svojou nízkou hmotnosťou sa dá rýchlo presunúť na iné miesto a vďaka zvláštnemu dizajnu zaujme aj v interiéri. Samozrejme je veľmi pohodlné a pozýva vždy znovu k oddychu. Hojdacie kreslo je k dispozícii v dvoch rôznych farbách pre zladenie s okolitým prostredím. Hojdacie kreslo Roqueta od spoločnosti Blumfeldt: pohodné sedenie a absolútny stredobod každého obytného aj záhradného prostredia.

Produkt Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé patrí do skupiny produktov Záhradné kreslá, vyrába ho značka Blumfeldt, nájdete ho v e-shope Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt nájdete v skupine Zahradné stoličky, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé patrí do skupiny produktov Hojdacie kreslá, je v ponuke značky Blumfeldt v ponuke e-shopu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé označuje EAN kód 4060656153013.

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé - parametre produktu

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Roqueta Chair, hojdacie kreslo, retro dizajn, 4 mm pletivo, sivé - ďalšie zaujímavé produkty