Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 #1427305

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 #1427305

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 #1427305

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 97,90 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 - popis produktu

Slnečník Calais od blumfeldt poskytuje ideálnu ochranu pred slnkom počas dňa a večer šíri príjemne útulné svetlo. Jeho integrované LED osvetlenie funguje so solárnym panelom, ktorý sa nabíja počas dňa. Týmto spôsobom nie ste závislý od ďalšieho zdroja energie. Pod veľkým slnečníkom, ktorý sa dá flexibilne nastaviť, môžu byť v tieni ležadlá, stoly alebo sedenie. Montáž, upínanie a zarovnanie sú so slnečníkom Calais hračkou. Ak chcete tieniaci poťah rozložiť, otáčajte mechanickou kľukou a nastavte uhol sklonu pomocou tlačidla. Či už ide o dažďovú prehánku alebo silné poludňajšie slnko: poťah je vodo-odpudivý a vybavený ochranou proti UV žiareniu 50. Keď sa letný deň chýli ku koncu, stačí stlačiť diaľkové ovládanie a Calais sa stane pôsobivým zdrojom svetla.Užívajte si predĺžené slnečné dni až do neskorej noci: so slnečníkom Calais od blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 #1427305 patrí do skupiny produktov Slnečníky bočné, patrí značke Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii LED slnečníky od značky Blumfeldt, nájdete ho u predajcu Electronic-star.sk, Klarstein.sk.

Produkt Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 #1427305 popisuje EAN kód 4060656504952.

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 - parametre produktu

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 - história ceny a dostupnosti

Blumfeldt Calais, slnečník, LED, hliníkový rám, polyesterový poťah, UV ochrana 50 - ďalšie zaujímavé produkty