AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W

Ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Najnižšia cena za posledných 45 dní: 54,70 €

Ceny a dostupnosť sa môžu meniť aj niekoľko krát za deň. Skontrolujte si aktuálne údaje priamo v e-shopoch. Všetky dostupné farby a veľkosti nájdete priamo v e-shopoch.

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W - popis produktu

Najlepší pomer cena x kvalita. To sú elektrické kosačky Countryside. Táto kosačka disponuje príkonom 12 00 W, šírkou kosenia 32 cm, objemom koša 30 litrov a v neposlednom rade nastavením výšky kosenia. Naozaj, lepší stroj za tieto peniaze nekúpite. parametre - Výkonný 1200 W motor s vysokým ťahom - Brúsený nôž zo špeciálnej ocele s reznou šírkou 32 cm - 3-násobné nastavenie výšky kosby 20, 35, 50 mm - 30 litrov veľký zberač trávy s indikátorom úrovne naplnenia a držadlom na prenášanie, vrátane 1 náhradného vrecka - Vysoká bezpečnosť pomocou funkcie brzdy noža - Široké kolesá s profilom vhodným pre trávnik - Vodiace držadlo s mäkkou rukoväťou - sklopné s rýchlym uzáverom pre úsporu miesta - Integrované odľahčenie ťahu napájacieho kábla - Robustný teleso vyrobené z nárazuvzdorného plastu s integrovanou rukoväťou

Produkt AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W patrí do skupiny produktov Elektrické kosačky od značky AGRIMOTOR v ponuke e-shopu NejlevnejsiZbozi.sk.

Tento produkt sa nachádza v kategórii Kosačky na trávu, vyrába ho značka AGRIMOTOR, nájdete ho v e-shope NejlevnejsiZbozi.sk.

Produkt AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W má EAN kód 4337185539800.

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W - parametre produktu

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W - história ceny a dostupnosti

AgriMotor Elektrická kosačka na trávu Countryside APS-1200W - ďalšie zaujímavé produkty